Domů : Přípony souborů : Format .pml

.pml soubor

Typ souboru 1:Process Monitor Log File

Vývojář Sysinternals
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PML?

Soubor protokolu vytvořený nástrojem Process Monitor, nástroj pro monitorování procesů v reálném čase pro systém Windows; obsahuje záznam systémových činností v souborovém systému a registru, jakož i v systémových procesech a vláknech; slouží k analýze problémů s výkonem počítače a bezpečnostními oprávněními.

Více informací

Soubory PML ukládají název procesu, ID procesu, operaci, cestu, výsledek, časové razítko a další informace o systémových událostech. Soubory protokolu lze filtrovat podle vlastních kritérií a vyhledat konkrétní informace.

Programy, které otevírají PML soubory

Typ souboru 2:Pyre Properties File

Vývojář CACR
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.PML druhá možnost

Konfigurační soubor používaný Pyre, framework Python používaný pro integraci vysoce výkonných počítačových aplikací; uloženy pomocí formátování XML a zahrnují hodnoty pro "vlastnosti", "zařízení" a "komponenty" v aplikaci; umožňuje uživatelům přepsat výchozí hodnoty v "inventářích" aplikace.

Více informací

Pyre je distribuován ve formátu zdrojového kódu a neobsahuje tradiční instalační program. Příkladem aplikace, která používá soubory Pyre a PML, je softwarový balíček DANSE, který se používá pro analýzu experimentů rozptylu neutronů. Bohužel, DANSE byl přerušen a není k dispozici ke stažení.

POZNÁMKA: Pojmy „vlastnosti“, „zařízení“, „komponenty“ a „zásoby“ mají specifické významy, pokud se používají k popisu částí systému. Rámec Pyre. Rámec Pyre byl vyvinut Caltech Center for Advanced Computing Research (CACR).

Programy, které otevírají PML soubory
Linux
Pyre

Typ souboru 3:Palm Markup Language File

Vývojář Palm
Kategorie eBook soubory
Formát N/A

.PML třetí možnost

Formát zdrojového souboru přístupný eReaderem, optimální aplikace eBook reader; obsahuje zdrojový kód, který je zkompilován do souboru .PDB , který pak může číst zařízení eReader; se skládá ze značek, které strukturu eBook, příklady tohoto zahrnují odstavce, odrážky a formátování písma.

Více informací

POZNÁMKA: Formát souboru PML ve formátu zip je soubor .PMLZ .

Programy, které otevírají PML soubory
Windows
Calibre
Cool Reader
eReader
Linux
Calibre
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Calibre
Cool Reader

O PML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Palm Markup Language File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.