Domů : Přípony souborů : .pml Soubor

.pml Přípona souboru

Typ souboru1Process Monitor Log File

Vývojář Sysinternals
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to PML soubor?

Soubor protokolu vytvořený nástrojem Process Monitor, nástroj pro monitorování procesů v reálném čase pro systém Windows; obsahuje záznam systémových činností v souborovém systému a registru, jakož i v systémových procesech a vláknech; slouží k analýze problémů s výkonem počítače a bezpečnostními oprávněními.

Více informací

Soubory PML ukládají název procesu, ID procesu, operaci, cestu, výsledek, časové razítko a další informace o systémových událostech. Soubory protokolu lze filtrovat podle vlastních kritérií a vyhledat konkrétní informace.

Programy, které otevírají PML soubory

Typ souboru2Pyre Properties File

Vývojář CACR
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.PML číslo volby 2

Konfigurační soubor používaný Pyre, framework Python používaný pro integraci vysoce výkonných počítačových aplikací; uloženy pomocí formátování XML a zahrnují hodnoty pro "vlastnosti", "zařízení" a "komponenty" v aplikaci; umožňuje uživatelům přepsat výchozí hodnoty v "inventářích" aplikace.

Více informací

Pyre je distribuován ve formátu zdrojového kódu a neobsahuje tradiční instalační program. Příkladem aplikace, která používá soubory Pyre a PML, je softwarový balíček DANSE, který se používá pro analýzu experimentů rozptylu neutronů. Bohužel, DANSE byl přerušen a není k dispozici ke stažení.

POZNÁMKA: Pojmy „vlastnosti“, „zařízení“, „komponenty“ a „zásoby“ mají specifické významy, pokud se používají k popisu částí systému. Rámec Pyre. Rámec Pyre byl vyvinut Caltech Center for Advanced Computing Research (CACR).

Programy, které otevírají PML soubory
Linux
Pyre

Typ souboru3Palm Markup Language File

Vývojář Palm
Kategorie eBook soubory
Formát N/A

.PML číslo volby 3

Formát zdrojového souboru přístupný eReaderem, optimální aplikace eBook reader; obsahuje zdrojový kód, který je zkompilován do souboru .PDB , který pak může číst zařízení eReader; se skládá ze značek, které strukturu eBook, příklady tohoto zahrnují odstavce, odrážky a formátování písma.

Více informací

POZNÁMKA: Formát souboru PML ve formátu zip je soubor .PMLZ .

Programy, které otevírají PML soubory
Windows
Calibre
Cool Reader
eReader
Linux
Calibre
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Calibre
Cool Reader

O PML soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pml a jak ji otevřít.

Typ souboru Palm Markup Language File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře