Domů : Přípony souborů : Format .pdb

.pdb soubor

Typ souboru 1:Program Database

Vývojář N/A
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PDB?

Soubor PDB je databázový soubor používaný různými aplikacemi, včetně softwaru Pegasus, Quicken, MS Visual Studio a Palm Pilot. Ukládá data ve strukturovaném formátu a obvykle se instaluje s odpovídající aplikací.

Více informací

PDB soubory používané různými programy jsou obvykle uloženy v proprietárním formátu, což znamená, že je lze otevřít pouze programem, do kterého byly nainstalovány. Microsoft Visual Studio například nerozpozná soubor Intuit Quicken PDB.

Visual Studio používá soubory PDB k ukládání informací o ladění programu, včetně informací o symbolech, které jsou příliš velké na to, aby mohly být uloženy v programu. sám. Informace o symbolu se skládají ze seznamu všech symbolů v programovém modulu s adresami, názvem souboru a řádkem, na kterém byl symbol deklarován. Visual Studio můžete načíst informace ze souboru PDB ladit program.

Programy, které otevírají PDB soubory
Windows
Microsoft Visual Studio

Typ souboru 2:Protein Data Bank File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.PDB druhá možnost

Datový soubor vytvořený ve formátu PDB (Protein Data Bank); ukládá 3D souřadnice určující strukturu atomů uvnitř proteinu nebo jiné chemické sloučeniny; používá se jako standardní formát pro studium proteinových struktur; také používal výzkumnou laboratoř pro strukturální bioinformatiku (RCSB) pro studium biologických makromolekul.

Více informací

Mnoho souborů proteinových datových bank je zpřístupněno prostřednictvím organizace Worldwide Protein Data Bank (wwPDB), organizace, která archivuje makromolekuly a volně je distribuuje.

POZNÁMKA: Soubory PDB jsou často zobrazovány v rámci Jávský applet, který používá Jmol, otevřený zdroj molekulární vizualizační balíček. Soubory PDB jsou také podporovány některými pluginy pro prohlížeč molekulárního prohlížení.

Programy, které otevírají PDB soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Avogadro
Agile Molecule Abalone
Agile Molecule Ascalaph
Okino Computer Graphics PolyTrans
Linux
Mozilla Firefox
Avogadro
Jmol
RasMol
Macintosh
Mozilla Firefox
Apple Safari
Avogadro
iOS
Apple Safari
WEB
Animated Physics

Typ souboru 3:Tanida Demo Builder File

Vývojář Tanida
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.PDB třetí možnost

Soubor filmového projektu vytvořený a použitý nástrojem Demo Builder, program používaný k vytváření výukových programů, prezentací a ukázek, které ukazují, jak software a systémy fungují; obsahuje zaznamenané scény na obrazovce spolu s importovaným videem a obrázky.

Více informací

Filmový projekt Demo Builder lze exportovat do různých formátů v závislosti na tom, jak chcete prezentovat svůj tutoriál. Mezi podporované formáty patří Flash, HTML, Windows Media Video, MPEG4 a Word Document.

Programy, které otevírají PDB soubory

Typ souboru 4:Palm Desktop Database File

Vývojář Palm
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

.PDB čtvrtá možnost

Standardní formát dat používaný v několika různých programech na PDA zařízeních Palm; mohou ukládat různé typy dat, například eKnihy, textové dokumenty, tabulky, databáze, mapy a obrazové soubory.

Více informací

Chcete-li zjistit, jaký program vytvořil soubor PDB, otevřete soubor v textovém editoru. Kódy Typ a Tvůrce by měly být umístěny v záhlaví souboru v horní části dokumentu.

Programy, které otevírají PDB soubory
Windows
XnViewMP
Palm Desktop
LLUSoft PDB Explorer
DC & Co iSilo
Calibre
Cool Reader
Linux
XnViewMP
txt2pdbdoc
Calibre
Cool Reader
Android
Fictionwise eReader
Cool Reader
Macintosh
XnViewMP
Lemkesoft GraphicConverter
PorDiBle
Calibre
Cool Reader

Typ souboru 5:PowerDesigner Database Backup File

Vývojář Sybase
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.PDB pátá možnost

Záloha databáze PowerDesigner ( .PDM ); obsahuje data uložená v databázi a odkazy na jiné soubory; vytvořen jako záloha v případě, že je nutné obnovit hlavní databázový soubor.

Programy, které otevírají PDB soubory
Windows
Sybase PowerDesigner

O PDB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerDesigner Database Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Učím se vše o ekonomice a začínám hledat způsoby, jak spravovat své úspory. Naučila jsem se používat Intuit Quicken. Přečetl jsem si váš článek o souborech .pdb, protože tuto příponu program používá. Netušil jsem, že Visual Studio od Microsoftu umí číst i v nich. Jaká je plná cena programu Quicken? Také jsem se trochu zamotal, protože přípona má pět možných asociací. Měl jsem štěstí, že první z nich sloužilo mému účelu. Líbí se mi, že fungují pouze s programem, se kterým byly staženy. Má to nějaký záměr? Nebo umožňují určité funkce, které v jiném programu nejsou přístupné? Nicméně jsem se při čtení dobře bavil. Díky!