Domů : Přípony souborů : Format .pmg

.pmg soubor

Typ souboru 1:PageMaker Group File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

Co je to soubor PMG?

Soubor vytvořený programem PageMaker, program používaný k vytváření rozvržení stránek; obsahuje .EPS grafiku, která obsahuje jak rastrové grafiky s nízkým rozlišením, tak PostScriptová data pro výtisky s vysokým rozlišením; vytvořen pomocí funkce "PS Group it", která seskupuje objekty dohromady a nahradí grafiku stránky generovaným souborem PMG.

Více informací

POZNÁMKA: PageMaker byl nahrazen produktem Adobe InDesign, který podporoval soubory PMG prostřednictvím verze CS. Aktuální verze aplikace InDesign však nepodporují formát souboru PMG.

Programy, které otevírají PMG soubory
Windows
Adobe PageMaker 7
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

Typ souboru 2:Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.PMG druhá možnost

Panoramatický snímek vytvořený programem Adobe Photoshop, programem pro úpravu obrázků a fotografií; ukládá obrazovou kompozici, která byla sloučena z více obrazů; také uloží uspořádání obrazu a možnosti sloučení uživatelem vybrané; běžně se používá pro ukládání panoramat digitálních fotografií.

Více informací

Technologie Adobe Photoshop Photomerge sloučením a smísením okrajů více obrazů dohromady „spojí“ digitální fotografie do jediného snímku tak, aby se zobrazovaly, jako by byly pořízeny jako jeden snímek kamery.

Chcete-li použít Photomerge, vyberte Soubor → Automatizovat → Fotometrie .... Případně můžete otevřít Adobe Bridge, vybrat více obrazových souborů a pak vybrat Nástroje → Photoshop → Fototéka .... Po výběru této položky se otevře Photoshop. a poskytnout dialog pro výběr možností sloučení.

POZNÁMKA: Zatímco aplikace Photoshop a Photoshop Elements podporují soubory PMG, aplikace Photoshop dokáže zpracovat mnohem větší obrázky.

Programy, které otevírají PMG soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements 2019

O PMG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.