Domů : Přípony souborů : Format .pmg

.pmg soubor

Typ souboru 1:PageMaker Group File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

Co je to soubor PMG?

Soubor vytvořený programem PageMaker, program používaný k vytváření rozvržení stránek; obsahuje .EPS grafiku, která obsahuje jak rastrové grafiky s nízkým rozlišením, tak PostScriptová data pro výtisky s vysokým rozlišením; vytvořen pomocí funkce "PS Group it", která seskupuje objekty dohromady a nahradí grafiku stránky generovaným souborem PMG.

Více informací

POZNÁMKA: PageMaker byl nahrazen produktem Adobe InDesign, který podporoval soubory PMG prostřednictvím verze CS. Aktuální verze aplikace InDesign však nepodporují formát souboru PMG.

Programy, které otevírají PMG soubory
Windows
Adobe PageMaker 7
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

Typ souboru 2:Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.PMG druhá možnost

Panoramatický snímek vytvořený programem Adobe Photoshop, programem pro úpravu obrázků a fotografií; ukládá obrazovou kompozici, která byla sloučena z více obrazů; také uloží uspořádání obrazu a možnosti sloučení uživatelem vybrané; běžně se používá pro ukládání panoramat digitálních fotografií.

Více informací

Technologie Adobe Photoshop Photomerge sloučením a smísením okrajů více obrazů dohromady „spojí“ digitální fotografie do jediného snímku tak, aby se zobrazovaly, jako by byly pořízeny jako jeden snímek kamery.

Chcete-li použít Photomerge, vyberte Soubor → Automatizovat → Fotometrie .... Případně můžete otevřít Adobe Bridge, vybrat více obrazových souborů a pak vybrat Nástroje → Photoshop → Fototéka .... Po výběru této položky se otevře Photoshop. a poskytnout dialog pro výběr možností sloučení.

POZNÁMKA: Zatímco aplikace Photoshop a Photoshop Elements podporují soubory PMG, aplikace Photoshop dokáže zpracovat mnohem větší obrázky.

Programy, které otevírají PMG soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements 2019

O PMG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pmg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkuji za příspěvek o příponě souboru .pmg. Přijde mi zajímavé, že podporuje výtisky ve vysokém rozlišení. Obvykle se jedná buď o rastrovou grafiku s nízkým, nebo vysokým rozlišením, ale ne o obojí. Děkuji za upřesnění, že se vytvářejí pomocí funkce "PS Group it". Máte nějaký návod, jak to funguje? Chtěl bych této záležitosti více porozumět. Vím, že PageMaker byl nahrazen InDesignem, ale nevěděl jsem, že nepodporuje soubory PMG. Znamená to tedy, že neexistuje žádný program nebo aplikace, která by je uměla otevřít? Je to už nějaký čas, co byl tento záznam naposledy aktualizován, takže možná jsou vydány novější programy. Funguje InDesign s měsíčním předplatným? Děkuji za podporu!