Domů : Přípony souborů : Format .pln

.pln soubor

Typ souboru 1:ArchiCAD Project File

Vývojář GRAPHISOFT
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor PLN?

Soubor sólového projektu, který obsahuje 3D model vytvořený pomocí architektonického softwaru ArchiCAD; používají architekti ke konstrukci stavebních konstrukcí, interiérů, exteriérů a krajiny; využívá technologii Archicad Virtual Building k simulaci způsobu, jakým je postavena skutečná budova.

Programy, které otevírají PLN soubory
Windows
GRAPHISOFT ArchiCAD
Macintosh
GRAPHISOFT ArchiCAD

Typ souboru 2:Flight Simulator Flight Plan

Vývojář Microsoft
Kategorie Game Files
Formát XML

.PLN druhá možnost

Konfigurační soubor formátovaný v XML, který ukládá letový plán pro Flight Simulator společnosti Microsoft; specifikuje parametry plánovači letu včetně místa odletu, cíle, typu trasy, trasových bodů, cestovní nadmořské výšky a dalších informací.

Více informací

Soubory PLN používají Flight Simulator verze 2000 a novější.

Programy, které otevírají PLN soubory
Windows
Microsoft Flight Simulator

Typ souboru 3:Spaceman Planogram File

Vývojář ACNielsen
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.PLN třetí možnost

Planogram vytvořený pomocí softwaru ACNielsen Spaceman; používá se pro merchandisingové aplikace, jako jsou uspořádání maloobchodních prodejen; využívají jak maloobchodníci, tak dodavatelé k plánování a analýze umístění produktu.

Více informací

Soubory PLN lze vytvořit pomocí nástroje Spaceman Stock Planner nebo Spaceman Merchandiser. Jsou uloženy v textovém formátu, který lze zobrazit pomocí Spaceman Viewer.

Programy, které otevírají PLN soubory
Windows
ACNielsen Spaceman software

Typ souboru 4:Adobe InDesign Plug-in

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

.PLN čtvrtá možnost

Zásuvný soubor používaný staršími verzemi profesionálního softwaru pro rozvržení stránek aplikace InDesign; přidává do softwaru další funkce, například nové možnosti úpravy a úpravy; používané pro pluginy třetích stran.

Programy, které otevírají PLN soubory
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

O PLN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pln a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Plug-in, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, vysvětlení přípony souboru .pln bylo vynikající. Jako profesor na AutoCAD jsem neměl tušení, že tento formát souboru existuje. Akademie mi poslala návod na sdílení takového souboru, ale nevěděl jsem, co obsahuje. Je skvělé mít možnost pracovat na souborech, které používají architekti. Mým studentům to pomůže navrhovat vlastní stavební konstrukce a sdílet na nich návrhy interiérů a exteriérů. Nejvíce se mi líbilo, že soubory PLN využívají technologii Archicad Virtual Building pro zlepšení vizuální stránky. Jediné, co bych si přál vědět, je cena programu Graphisoft ArchiCAD. Musím svému šéfovi říct, kolik peněz musí na tento nový program vynaložit. Moc děkuji!