Domů : Přípony souborů : Format .pbd

.pbd soubor

Typ souboru 1:EaseUS Todo Backup File

Vývojář CHENGDU Yiwo Tech Development
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor PBD?

Záložní soubor vytvořený programem EaseUS Todo Backup, nástroj pro zálohování a obnovu pro Windows; mohou zahrnovat systémové nebo uživatelské soubory a mohou být použity pro ukládání celých diskových oddílů; často ukládány na externí média nebo jiné zařízení, které lze použít k obnovení souborů v případě poškození místního počítače.

Programy, které otevírají PBD soubory

Typ souboru 2:ProBID+ Data File

Vývojář AEC Logic Private Limited
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.PBD druhá možnost

Datový soubor vytvořený pomocí ProBID +, nástroj pro odhad nákladů, rozpočtování a plánování; obsahuje informace o projektu a související zdroje a náklady; mohou být analyzovány a použity pro generování reportů v rámci ProBID.

Programy, které otevírají PBD soubory
Windows
AEC Logic ProBID+ 2009
Macintosh
Apple Logic Pro

O PBD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pbd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ProBID+ Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Můj manažer měl starý počítač se spoustou souborů .pbd. Chtěl jsem je smazat, ale řekl mi, abych se ujistil, že nejsou ničím důležitým. Děkuji za vysvětlení přípony! Poté, co jsem si přečetl o jejím použití jako záložního souboru, jsem se ho na to zeptal. Pak mi řekl, že k vytváření záloh svého počítače používá aplikaci EaseUS Todo Backup. Není divu, že to byly nějaké těžké soubory! Některé jsem otevřel pomocí programu Todo Backup a přistoupil k odstranění těch starších. Přečetl jsem si také váš článek o jeho využití v programu ProBID+ jako nástroje pro plánování projektů. Přišlo mi zajímavé, že může mít tak různá využití. Přesto si myslím, že se tento software v dnešní době příliš nepoužívá. Každopádně vám za vše děkuji!