Domů : Přípony souborů : Format .pgf

.pgf soubor

Typ souboru 1:Progressive Graphics File

Vývojář ETH Zurich
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PGF?

Soubor PGF je bitmapový obraz vytvořený ve formátu PGF (Progressive Graphics File). Podporuje ztrátovou a bezeztrátovou kompresi a řadu barevných modelů, včetně indexované barvy (velikost 256 palet), stupňů šedi, barvy RGB, barvy ARGB, barvy l * a * b a barvy CMYK.

Více informací

Formát PGF byl navržen tak, aby zlepšil standard JPEG snížením doby komprese a zvýšením kompresních poměrů. Formát nabízí progresivní přenos, což znamená, že obraz může být prohlížen v nízké kvalitě, než budou všechna data plně stažena, a poté se zvětší, jakmile bude přijato více dat. Formát také obsahuje reprezentaci více rozlišení, což znamená, že není třeba ukládat samostatné náhledy, například miniatury.

POZNÁMKA: PGF byl vyvinut ve stejnou dobu jako JPEG 2000 a původně vydán v roce 2000 Formát byl vyvinut na Ústavu teoretické informatiky na univerzitě ETH v Curychu.

Programy, které otevírají PGF soubory
Windows
NCH PhotoPad Image Editor
Linux
libPGF
Macintosh
Lemkesoft GraphicConverter

Typ souboru 2:Pokémon Mystery Gift for Black & White File

Vývojář Pokémon Mystery Gift Editor
Kategorie Game Files
Formát Binary

.PGF druhá možnost

Herní soubor používaný Pokémonem Blackem a Pokémon Whiteem, pátou generací her Pokémonů pro herní zařízení Nintendo DS; ukládá data pro záhadný dar, který může být dán ostatním hráčům k odemknutí položek a událostí ve hře.

Více informací

Soubory PGF jsou umístěny v Pokémon uložených hrách ( .SAV files) na kazetách Nintendo DS. Mohou být upraveny a importovány do souboru SAV pomocí Pokesav nebo editoru Pokémon Mystery Gift.

Programy, které otevírají PGF soubory

O PGF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pgf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Pokémon Mystery Gift for Black & White File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.