Domů : Přípony souborů : Format .pdx

.pdx soubor

Typ souboru 1:Adobe Acrobat Index File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PDX?

Indexový soubor vytvořený programem Adobe Acrobat, tvůrcem a prohlížečem dokumentů; obsahuje index dokumentů a adresářů; umožňuje vyhledávat v několika dokumentech .PDF ; užitečné pro podniky, které používají velké sady dokumentů PDF, jako jsou právníci.

Více informací

Indexy PDX lze vytvořit v položce Vybrat pokročilé → Zpracování dokumentů → Index celého textu s volbou Katalog v aplikaci Adobe Acrobat. Ostatní soubory mohou být přidány do existujícího indexu PDX pomocí stejné možnosti.

Adobe Acrobat je k dispozici ve verzích Standard, Pro a Pro Extended.

Programy, které otevírají PDX soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru 2:Product Data eXchange File

Vývojář NEMI
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.PDX druhá možnost

Data Data eXchange (PDX) datový soubor používaný k usnadnění interakce dodavatelského řetězce; obsahuje celkovou definici výrobku vyrobeného výrobku; zahrnuje data, jako například kusovníky (BOM), původní konfiguraci produktu, seznam schválených výrobců (ALM) a historii produktů.

Více informací

Soubory PDX pomáhají sdělit technické informace mezi výrobci původních zařízení (OEM), poskytovateli služeb výroby elektroniky a dodavateli součástí. Používají standardizovaný formát XML určený standardem IPC-2570 Supply Chain Communication.

Programy, které otevírají PDX soubory
Windows
Active Sensing PDXplorer Editor
Oracle Agile eXpress
Active Sensing PDXplorer Viewer

O PDX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Product Data eXchange File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.