Domů : Přípony souborů : .pdx Soubor

.pdx Přípona souboru

Typ souboru1Adobe Acrobat Index File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to PDX soubor?

Indexový soubor vytvořený programem Adobe Acrobat, tvůrcem a prohlížečem dokumentů; obsahuje index dokumentů a adresářů; umožňuje vyhledávat v několika dokumentech .PDF ; užitečné pro podniky, které používají velké sady dokumentů PDF, jako jsou právníci.

Více informací

Indexy PDX lze vytvořit v položce Vybrat pokročilé → Zpracování dokumentů → Index celého textu s volbou Katalog v aplikaci Adobe Acrobat. Ostatní soubory mohou být přidány do existujícího indexu PDX pomocí stejné možnosti.

Adobe Acrobat je k dispozici ve verzích Standard, Pro a Pro Extended.

Programy, které otevírají PDX soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat

Typ souboru2Product Data eXchange File

Vývojář NEMI
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.PDX číslo volby 2

Data Data eXchange (PDX) datový soubor používaný k usnadnění interakce dodavatelského řetězce; obsahuje celkovou definici výrobku vyrobeného výrobku; zahrnuje data, jako například kusovníky (BOM), původní konfiguraci produktu, seznam schválených výrobců (ALM) a historii produktů.

Více informací

Soubory PDX pomáhají sdělit technické informace mezi výrobci původních zařízení (OEM), poskytovateli služeb výroby elektroniky a dodavateli součástí. Používají standardizovaný formát XML určený standardem IPC-2570 Supply Chain Communication.

Programy, které otevírají PDX soubory
Windows
Active Sensing PDXplorer Editor
Oracle Agile eXpress
Active Sensing PDXplorer Viewer

O PDX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pdx a jak ji otevřít.

Typ souboru Product Data eXchange File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře