Domů : Přípony souborů : .pat Soubor

.pat Přípona souboru

Typ souboru1DiskStation Manager Installation File

Vývojář Synology
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to PAT soubor?

Systémový soubor používaný programem DiskStation Manager (DSM), operační systém používaný pro zařízení Synology NAS; obsahuje soubory potřebné k instalaci nebo aktualizaci softwaru s nízkou úrovní operačního systému, který zařízení spouští; lze použít z ovládacího panelu DSM výběrem možnosti „DSM Update“ a poté možnosti „Manual Update“.

Více informací

Soubory PAT jsou také používány programem Synology Assistant, programem používaným k instalaci firmwaru do zařízení DSM. Během procesu nastavení zařízení DSM požádá aplikace Synology Assistant o instalační soubor PAT pro zařízení. Soubor PAT můžete načíst z instalačního CD Synology nebo ze střediska pro stahování aplikace Synology.

Programy, které otevírají PAT soubory

Typ souboru2AutoCAD Hatch Pattern File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Text

.PAT číslo volby 2

CAD soubor používaný aplikací AutoCAD, profesionální CAD výkresová aplikace; ukládá šrafovací vzor, který lze použít k texturizaci nebo vyplnění oblasti; napomáhá vzhledu materiálu (např. cihla, hliník, sklo nebo plast) taženým objektům.

Více informací

Šrafovací vzory jsou založeny na vektoru a jsou napsány ve formátu prostého textu. Informace o syntaxi použité pro zápis šrafovacích vzorů naleznete v dokumentaci aplikace AutoCAD.

Programy, které otevírají PAT soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru3Pattern File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.PAT číslo volby 3

Bitmapový obraz použitý jako vzor, který lze importovat do více grafických programů; typicky čtvercový soubor, který může mít velikost 8x8 pixelů až 256x256 pixelů; opakuje se, aby vyplnil oblast vzorem; často se používá pro vytvoření texturovaného pozadí.

Programy, které otevírají PAT soubory
Windows
Adobe Photoshop
GIMP
ACD Systems Canvas
OpenMPT
Corel Presentations
Linux
GIMP
Macintosh
Adobe Photoshop
GIMP

Typ souboru4CorelDRAW Pattern File

Vývojář Corel
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.PAT číslo volby 4

Vektorový vzor používaný sadou CorelDRAW Graphics Suite, což je sada programů, která obsahuje aplikace pro úpravy rastrových i vektorových grafik; uloží vzor, který lze opakovat v rámci vektorového obrázku nebo dokumentu rozvržení stránky; často používán pro použití textur pozadí.

Více informací

Aplikace Corel CONNECT, aplikace pro prohlížení grafického obsahu, která je součástí sady CorelDRAW Graphics Suite, obsahuje balíček grafického obsahu, který obsahuje několik vektorových vzorů, které mohou být obsaženy v obrázcích nebo dokumentech.

Programy, které otevírají PAT soubory
Windows
CorelDRAW

Typ souboru53D Patch File

Vývojář N/A
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

.PAT číslo volby 5

Soubor 3D modelu typicky vytvořený programy CAD; obsahuje záplaty, které uchovávají trojrozměrnou geometrii jako obdélníkové sítě; se liší od jiných formátů, které používají jednotlivé vrcholy pro ukládání 3D obrazců.

Více informací

Soubory PAT používají formát podobný souborům .3DA .

Programy, které otevírají PAT soubory

Typ souboru6Ketron Sound Pattern File

Vývojář Ketron
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.PAT číslo volby 6

Formát zvukových vzorů Ketron slouží k přehrávání různých stylů pro klávesnice Ketron včetně modelů SD1, SD3, SD5 a Audya; obsahuje stylové zvuky, úrovně a efekty; může být použit pro širokou škálu žánrů, jako je Rock, Jazz, Pop, R & B, latina, tanec a evangelium.

Více informací

U modelů SD jsou soubory PAT umístěny ve složce STYLE v MASTER FOLDER, která je přístupná po stisknutí tlačítka MASTER FOLDER na klávesnici. V závislosti na verzi klávesnice, kterou používáte, můžete soubor PAT načíst na disketu nebo disk USB. Soubor PAT můžete vytvořit pomocí funkce "Úprava vzoru" na modelech SD. Na modelech Aduya je soubor PAT obvykle doprovázen souborem .BIN , který obsahuje parametry pro styl obsažený v souboru PAT.

POZNÁMKA: Soubory PAT můžete otevřít se softwarem Ketron pro příslušný model vaší klávesnice.

Programy, které otevírají PAT soubory

Typ souboru7Gravis UltraSound GF1 Patch File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.PAT číslo volby 7

Soubor záplaty nástroje obsahující hlasy, které mohou být přehrávány zvukovými kartami založenými na GIS GIS1; podporuje až 16 křivek na nástroj, ale nepodporuje více vrstev.

Programy, které otevírají PAT soubory
Windows
Gravis GIPC (Gravis to InterWave Patch Converter)

Typ souboru8Kega Fusion Cheats File

Vývojář Kega Fusion
Kategorie Game Files
Formát Text

.PAT číslo volby 8

Soubor podváděl kódy používané Kega Fusion, emulátor pro Sega MegaDrive (a.k.a. Sega Genesis) konzolový systém; uloženy ve formátu prostého textu a obsahují cheat kódy pro hry Sega; lze označit jako "patch" soubor.

Programy, které otevírají PAT soubory
Windows
Kega Fusion
Linux
Kega Fusion
Macintosh
Kega Fusion

O PAT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pat a jak ji otevřít.

Typ souboru Kega Fusion Cheats File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře