Domů : Přípony souborů : Format .oplc

.oplc soubor

Typ souboru :Nokia Operator Logo File

Vývojář Nokia
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor OPLC?

Obrazový soubor používaný některými mobilními telefony Nokia; uloží logo výrobce ve formátu .PNG ; slouží k zobrazení loga společnosti na úvodní obrazovce Nokia; lze otevřít libovolným prohlížečem obrázků, který podporuje formát PNG.

Více informací

Chcete-li do telefonu nahrát vlastní logo operátora, nahrajte nejprve obrázek PNG, jehož přípona souboru byla přejmenována z „.png“ na „.oplc“. Poté v telefonu nahraďte stávající soubor Logo.oplc (nebo jakýkoli předponu názvu souboru s logem, který telefon používá) novým souborem OPLC.

POZNÁMKA: Chcete-li usnadnit sledování souborů OPLC na stolních počítačích, jednoduše přejmenujte ".oplc" příponu souboru na ".png" a poté poklepejte na něj, chcete-li soubor otevřít ve výchozím prohlížeči obrázků.

Programy, které otevírají OPLC soubory

O OPLC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .oplc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nokia Operator Logo File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.