Domů : Přípony souborů : Format .opf

.opf soubor

Typ souboru 1:FlipAlbum File

Vývojář E-Book Systems
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to soubor OPF?

Digitální fotoalbum vytvořený programem FlipAlbum, který organizuje snímky do obrazových alb; ukládá strukturu alba, nastavení vzhledu a odkazy na obrazové soubory; lze zobrazit pomocí 3D efektu překlápění stránek.

Více informací

Fotografická alba FlipAlbum se běžně používají pro sdílení obrázků s přáteli a rodinou. Profesionální fotografové je také používali k uspořádání obrázků pro klienty.

Soubory OPF jsou uloženy ve speciálním formátu FlipAlbum XML ve formátu E-Book Systems a neměly by být zaměňovány se standardem Open Packaging Format (OPF). p>

POZNÁMKA: FlipAlbum byl zrušen a není k dispozici ke stažení.

Programy, které otevírají OPF soubory
Windows
E-Book Systems FlipAlbum
Macintosh
E-Book Systems FlipAlbum

Typ souboru 2:FlipViewer FlipBook File

Vývojář E-Book Systems
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.OPF druhá možnost

FlipBook, jako je digitální časopis nebo jiná publikace, kterou lze číst pomocí FlipViewer; uložen ve formátu OEB Package (OPF), který je formátován v XML; zahrnuje metadata, která popisují obsah a seznam stránek, obrázků a textu, na které publikace odkazuje.

Více informací

Protože soubory OPF jsou formátovány v XML, mohou být vytvořeny a upraveny pomocí základního textového editoru.

Programy, které otevírají OPF soubory
Windows
E-Book Systems FlipViewer
Macintosh
E-Book Systems Mac FlipViewer

Typ souboru 3:Open Packaging Format File

Vývojář IDPF
Kategorie eBook soubory
Formát XML

.OPF třetí možnost

Soubor formátovaný podle standardu Open Packaging Format (OPF), který je součástí specifikace EPUB eBook; ukládá eBook informace, jako je titul, jazyk, ID knihy, tvůrce, pořadí čtení a formátování zobrazení; používá se jako součást archivu .EPUB k určení metadat eBook.

Více informací

Soubory OPF se ukládají ve formátu XML. Standard Open Packaging Format také vyžaduje druhý soubor .NCX XML, který ukládá obsah pro e-knihu EPUB.

Programy, které otevírají OPF soubory
Windows
Nuance OmniPage
KDE Okular
Calibre
Adobe Digital Editions
Geometer Plus FBReader
Linux
KDE Okular
Calibre
Geometer Plus FBReader
Macintosh
KDE Okular
Calibre
Adobe Digital Editions
Geometer Plus FBReader

O OPF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .opf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Open Packaging Format File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Vaše vysvětlení přípony souboru .opf mi zachránilo práci. Opravdu. Chystal jsem se jich smazat plný koberec, protože nebyl nainstalovaný žádný program, který by je dokázal otevřít. Nejlepší bylo si o nich přečíst víc. Na tvých stránkách byly všechny informace, které jsou potřeba k pochopení toho, čeho je OPF schopen. Práce s elektronickými knihami je opravdu zajímavá. Mnoho používaných formátů souborů má specifické úkoly. Je pro mě důležité je rozpoznat, protože v nich je mimo jiné uložen název, jazyk, formátování zobrazení. Bez nich bych spoustu knih zkazil, hehe. Zajímavé je i to, že jsou uloženy ve formátu XML. Proč vyžadují druhý soubor .NCX XML? Díky!