Domů : Přípony souborů : Format .ogwu

.ogwu soubor

Typ souboru :Origin Unicode Workbook File

Vývojář OriginLab
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

Co je to soubor OGWU?

Soubor OGWU je soubor sešitu vytvořený aplikací Origin 2018 a novější, aplikací pro analýzu dat a grafy, kterou používají různí vědci a inženýři. Obsahuje jeden nebo více pracovních listů, které obsahují data uspořádaná do řádků a sloupců a přidané notace. Soubory OGW také ukládají metadata o motivu sešitu, označení sloupců a zápisu buněk tabulkového procesoru.

Více informací

Soubory OGWU nahradily soubory .OGW , které byly použity k uložení sešitů v databázi Origin před verzí 2018. Soubory OGWU jsou uloženy ve formátu unicode, který nabízí výhody výkonu oproti staršímu formátu souboru OGW.

Soubory OGWU můžete otevřít pomocí prohlížeče Origin a Origin Viewer. Původ je k dispozici pouze pro Windows a je primárním programem pro vytváření, otevírání a editaci souborů OGWU. Origin Viewer je také běžně používán, protože je to bezplatná alternativa k Origin a může být použit ve Windows a MacOSu.

Chcete-li otevřít soubor OGWU v Origin, vyberte File → Open ..., vyberte "Origin Okno .ogwu "typ souboru, přejděte na umístění souboru OGWU a klepněte na tlačítko Otevřít.

Originály sešitů můžete uložit jako šablony bez dat, aby bylo možné zachovat rozvržení, které bude použito s jinými sešity. Chcete-li to provést, vyberte Soubor → Uložit šablonu jako ... a Origin vytvoří soubor OTWU pro uložení šablony. Sešit můžete také uložit jako šablonu s analýzou výběrem Soubor → Uložit sešit jako šablonu analýzy ..., který bude uložen v souboru OGWU.

Programy, které otevírají OGWU soubory

O OGWU souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ogwu a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Origin Unicode Workbook File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.