Domů : Přípony souborů : Format .nut

.nut soubor

Typ souboru 1:NUT Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor NUT?

Video soubor uložený ve formátu NUT Open Container Format, formát kontejneru podobný .AVI , .ASF a .MKV ; podporuje několik různých audio a video kodeků, stejně jako informace o titulcích.

Více informací

Formát NUT byl vyvinut týmy MPlayer, FFmpeg a Libav. Nicméně, to nezískal širokou popularitu a proto je neobvyklý video formát.

Programy, které otevírají NUT soubory
Windows
MPlayer
FFmpeg
Xilisoft Video Converter Ultimate
Wondershare Filmora
Linux
MPlayer
FFmpeg
Macintosh
MPlayer
Eltima Elmedia Player
FFmpeg
Xilisoft Video Converter Ultimate
Wondershare Filmora
iOS
iFunia VideoConvert for iPad

Typ souboru 2:Squirrel Script

Vývojář Alberto Demichelis
Kategorie Game Files
Formát Text

.NUT druhá možnost

Soubor NUT je textový soubor, který obsahuje kód veverky napsaný v programovacím jazyce Squirrel. Jedná se o skript používaný jako plugin pro rozšíření funkčnosti programu a pro skriptované události ve videohrách.

Více informací

Veverka je objektově orientovaný programovací jazyk podobný Lua, C ++ a JavaScript. Je navržen tak, aby byl lehký, přizpůsobený paměti, velikosti a požadavkům programů v reálném čase, především videoher, jako je Left 4 Dead 2, Simutrans, Shadow Warrior, SuperTux a Portal 2.

Protože existuje jiný typ souboru s příponou ".nut", můžete se podívat na velikost souboru a zjistit, jaký typ souboru NUT máte. Soubory NUT obsahující skript veverky mají zřídka dosah 1 MB, zatímco video soubory NUT jsou větší než 1 MB.

Programy, které otevírají NUT soubory
Linux
Squirrel

O NUT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nut a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Squirrel Script, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Doufám, že se ti daří skvěle. Tohle je poprvé, co mi přijde formát takhle divný. O příponě souboru .nut jsem se dočetl na vaší stránce. Jako video společnost jsem byl najat, abych přijímal mnoho formátů videí klientů. Nedávno jsme obdrželi e-mailem několik videí s formátem NUT a to mě zaskočilo. Už jsem slyšel o příponách .avi nebo .mkv, protože ty používám při stahování filmů online. Jaké jsou rozdíly mezi těmito soubory a příponou NUT? Znějí přece dost podobně, protože všechny podporují i titulky. Asi se budu muset zeptat osobně klienta, proč si vybral tento formát, protože je neobvyklý. Pokračujte v dobré práci!