Domů : Přípony souborů : .nrg Soubor

.nrg Přípona souboru

Typ souboruNero CD/DVD Image File

Vývojář Nero
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.NRG číslo volby

Soubor NRG obsahuje obraz disku CD nebo DVD vytvořený softwarem pro tvorbu disků Nero. Může se jednat o přesnou kopii disku CD / DVD nebo může obsahovat soubor souborů, které lze připojit jako disk. Soubory NRG se často používají k vytváření kopií nebo zálohování disků nebo důležitých dat.

Více informací

Zatímco soubory NRG jsou obvykle vytvořeny a otevřeny pomocí softwaru Nero, lze je otevřít různými programy pro systémy Windows, MacOS a Linux. Některé z těchto programů zahrnují HH Virtual CD, EZB Systems UltraISO, Inteligentní projekty IsoBuster a Roxio Toast.

Soubory NRG lze také převést na populárnější formát .ISO pomocí volného Nrg2Iso nebo NRG na Nástroje ISO. Jednoduše vyberte soubor NRG, který chcete v programu převést, klepněte na příkaz Převést a soubor ISO uložte.

Programy, které otevírají NRG soubory
Windows
Nero
MagicISO
EZB Systems UltraISO
PowerISO
Smart Projects IsoBuster
DT Soft Daemon Tools
Lightning UK ImgBurn
HH Software Virtual CD
WinMount International WinMount
Alcohol 120
NRG to ISO
Linux
Nero Linux
Nrg2Iso
nrg4iso
Macintosh
Roxio Toast
DT Soft Daemon Tools

O NRG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nrg a jak ji otevřít.

Typ souboru Nero CD/DVD Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře