Domů : Přípony souborů : .ngc Soubor

.ngc Přípona souboru

Typ souboru1Xilinx Generated Netlist File

Vývojář Xilinx
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to NGC soubor?

Datový soubor vytvořený pomocí Xilinx ISE, aplikace sloužící k vytváření a testování návrhů elektronických obvodů; obsahuje "netlist" specifický pro Xilinx, který obsahuje logická data návrhu a omezení pro okruh; slouží pro ukládání konstruovaného nebo "syntetizovaného" návrhu, který může být předán pro implementaci návrhu (např. generování souborů .NGD a .BIT ).

Více informací

Soubory NGC jsou generovány pomocí technologie Xilinx Synthesis Technology (XST), což je aplikace, která je součástí sady Xilinx ISE, která syntetizuje návrhy jazykového popisu hardwaru (HDL) do netbooků specifických pro Xilinx. Příklad vstupního formátu souboru HDL zahrnuje soubory Verilog ( .V ) a soubory VHDL ( .VHD ).

Programy, které otevírají NGC soubory

Typ souboru2NeoGeo Pocket Color ROM

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

.NGC číslo volby 2

Hra ROM používaná emulačním softwarem pro kapesní herní zařízení NeoGeo Pocket Color (NGPC); uloží repliku dat uložených v originální kazetě; slouží k hraní starších NGPC her na PC s emulačním softwarem.

Programy, které otevírají NGC soubory
Windows
NeoPop
Koyote
Macintosh
Neopocott

O NGC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ngc a jak ji otevřít.

Typ souboru NeoGeo Pocket Color ROM, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře