Domů : Přípony souborů : .nfi Soubor

.nfi Přípona souboru

Typ souboru1Netflix Information File

Vývojář Netflix
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to NFI soubor?

Soubor NFI je datový soubor vytvořený aplikací pro streamování Netflix pro Android a iOS. Obsahuje informace, které popisují film nebo show staženou pomocí aplikace. Soubory NFI se ukládají do zařízení ve složce spolu s několika dalšími soubory, které obsahují soubory .MANIFEST , .NFV , .NFA a .NFS .

Více informací

Aplikace Netflix umožňuje uživatelům Android a iOS stahovat širokou škálu filmů a prezentací pro prohlížení, když nejsou připojeni k internetu. Většina titulů na Netflixu je k dispozici ke stažení, i když některé jsou vyloučeny. Pokud lze titul stáhnout, má vedle názvu ikonu stahování. Názvy ke stažení můžete vyhledat výběrem "Dostupné pro stažení" z nabídky Netflix. Chcete-li zahájit stahování, klepněte na ikonu stahování a poté přejděte do části Aplikace v části Moje soubory ke zpřístupnění staženého filmu nebo prezentace.

Chcete-li odstranit film nebo zobrazit stažené soubory do zařízení Android klepněte na ikonu nabídky v aplikaci, vyberte možnost Moje soubory ke stažení, klepněte na ikonu úpravy tužky v pravém horním rohu a klepnutím na červenou ikonu „X“ odstraňte název.

Pokud chcete odstranit film nebo ukázka, kterou jste stáhli do zařízení se systémem iOS, klepněte na ikonu nabídky v aplikaci, vyberte možnost „Moje soubory ke stažení“, klepněte na položku „Upravit“ a vyberte ikonu „X“, kterou chcete odstranit.

POZNÁMKA : Aby bylo možné stahovat obsah Netflix na Android nebo iOS aplikaci, musíte mít Android 4.4.2 nebo novější nebo iOS 8.0 nebo novější. Také potřebujete nejnovější verzi aplikace Netflix.

Programy, které otevírají NFI soubory

Typ souboru2Dreambox Disc Image

Vývojář Dream Multimedia
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.NFI číslo volby 2

Obraz disku vytvořený z pevného disku satelitu Dreambox nebo přijímače kabelové televize; slouží jako záložní soubor, který lze použít k obnovení dat do Dreamboxu.

Více informací

Soubory NFI distribuované Dream Multimedia mohou být také použity k aktualizaci firmwaru rekordérů Dreambox.

Programy, které otevírají NFI soubory
Windows
FlashWizard
FlashWizard PRO

O NFI soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nfi a jak ji otevřít.

Typ souboru Dreambox Disc Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře