Domů : Přípony souborů : Format .nfa

.nfa soubor

Typ souboru :Netflix Audio File

Vývojář Netflix
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.NFA číslo volby

Soubor NFA je zvukový soubor vytvořený aplikací pro streamování Netflix pro Android a iOS. Obsahuje zvuk pro film nebo show staženou prostřednictvím aplikace. Soubory NFA jsou stejné jako soubory .AAC , ale přejmenovány.

Více informací

Aplikace Netflix umožňuje uživatelům Android a iOS stahovat širokou škálu filmů a prezentací pro prohlížení, když nejsou připojeni k internetu. Většina titulů na Netflixu je k dispozici ke stažení, i když některé jsou vyloučeny. Pokud lze titul stáhnout, má vedle názvu ikonu stahování. Názvy ke stažení můžete vyhledat výběrem "Dostupné pro stažení" z nabídky Netflix. Chcete-li zahájit stahování, klepněte na ikonu stahování a poté přejděte do části „Moje soubory ke stažení“ aplikace, abyste získali přístup ke staženému filmu nebo k přehlídce.

Pokud vyberete film nebo televizi, kterou chcete do svého zařízení stáhnout, Netflix aplikace stáhne a uloží jeden nebo více souborů NFA do zařízení ve složce. Soubory se stáhnou spolu s několika dalšími soubory, včetně souborů .MANIFEST , .NFV , .NFI a .NFS .

Pokud chcete odstranit film nebo zobrazit stažené do zařízení se systémem Android poklepejte na ikonu nabídky v aplikaci, vyberte možnost Moje soubory ke stažení, klepněte na ikonu úpravy tužky v pravém horním rohu a klepněte na červenou ikonu „X“ pro odstranění názvu.

Chcete-li odstranit film nebo ukázku, kterou jste stáhli do zařízení se systémem iOS, klepněte na ikonu aplikace v aplikaci, vyberte možnost „Moje soubory ke stažení“, klepněte na položku „Upravit“ a vyberte ikonu „X“ pro odstranění titulu.

POZNÁMKA: Abyste mohli stahovat obsah Netflix v aplikaci Android nebo iOS, musíte mít Android 4.4.2 nebo novější nebo iOS 8.0 nebo novější. Také potřebujete nejnovější verzi aplikace Netflix.

Programy, které otevírají NFA soubory

O NFA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nfa a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Netflix Audio File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.