Domů : Přípony souborů : Format .nex

.nex soubor

Typ souboru :Navigator Extension

Vývojář Opera Software
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

Co je to soubor NEX?

Soubor NEX je soubor .ZIP uložený v otevřeném formátu Navigator Extension (NEX) pro vývoj prohlížeče. Obsahuje všechny soubory a složky pro rozšíření a slouží k instalaci doplňků prohlížeče, jako jsou například blokátory. Soubory NEX podporují velké množství rozšíření prohlížeče Google Chrome (Chromium).

Více informací

Rozšíření (nesmí být zaměňována s příponami souborů) jsou malé softwarové programy, které mohou přizpůsobit funkce webového prohlížeče pomocí jazyka kódování, jako je JavaScript a HTML.

Pokud jste vytvořili .OEX formát souboru pro prohlížeče Opera 11 a 12, měli byste je převést na prohlížeč Opera Chromium ve formátu prohlížeče Opera 15, který je NEX a .CRX .

POZNÁMKA: Opera spouští soubory CRX aplikace Chromium tak dlouho, dokud rozšíření používá chrome specifická API, která Opera podporuje.

Programy, které otevírají NEX soubory
Windows
Opera
Linux
Opera
Macintosh
Opera

O NEX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nex a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Navigator Extension, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.