Domů : Přípony souborů : Format .nbp

.nbp soubor

Typ souboru 1:Mathematica Player Notebook File

Vývojář Wolfram Research
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor NBP?

Zápisník vytvořený programem Mathematica, program používaný pro vědecké a matematické výpočty; může obsahovat text, grafiku, zvuk, výpočty a komponenty uživatelského rozhraní; slouží k ukládání výsledků analýzy jako interaktivního dokumentu.

Více informací

Soubory NBP jsou podobné souborům .NB , ale jsou "podepsány" a lze je přehrávat s volným přehrávačem Mathematica. Oba typy souborů se ukládají pomocí 7bitového textu ASCII.

Programy, které otevírají NBP soubory
Windows
Wolfram Research Mathematica
Linux
Wolfram Research Mathematica
Wolfram Research CDF Player
Macintosh
Wolfram Research Mathematica

Typ souboru 2:NeoBook Plugin File

Vývojář NeoSoft
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

.NBP druhá možnost

Doplněk používaný programem NeoBook, který umožňuje uživatelům vytvářet a publikovat software systému Windows; obsahuje další funkce pro vytváření aplikací NeoBook, jako jsou komponenty pro připojení k databázi, správu souborů a přehrávání multimediálních souborů.

Více informací

Po instalaci plug-inu mohou uživatelé přistupovat k nové funkci prostřednictvím seznamu "Vložit akci" ve vývojovém prostředí NeoBook. Zásuvné moduly NeoBook mohou být vytvořeny vývojáři třetích stran a prodávány prostřednictvím webových stránek NeoSoft.

Programy, které otevírají NBP soubory
Windows
NeoSoft NeoBook

O NBP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nbp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru NeoBook Plugin File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.