Domů : Přípony souborů : Format .nb

.nb soubor

Typ souboru 1:Mathematica Notebook

Vývojář Wolfram Research
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Text

Co je to soubor NB?

Soubor NB je strukturovaný dokument vytvořený aplikací Mathematica, což je aplikace pro matematické a vědecké výpočty. Obsahuje text, obrázky, audio, funkce a interaktivní prvky uživatelského rozhraní. Soubory NB umožňují zobrazit matematické výsledky v interaktivním dokumentu.

Více informací

Soubory poznámkového bloku se ukládají ve formátu prostého textu. Jejich data jsou uspořádána v buňkách, podobně jako standardní tabulka. Notebooky lze exportovat do mnoha různých formátů souborů, včetně rastrových grafických, GIS, komprimovaných a tabulkových formátů.

POZNÁMKA: Soubor "DefaultStyles.nb" se používá jako výchozí šablona stylů pro nové notebooky. Notebooky lze otevřít pomocí příkazu NotebookOpen v rámci funkce Mathematica.

Programy, které otevírají NB soubory
Windows
Wolfram Research Mathematica
Linux
Wolfram Research Mathematica
Wolfram Research CDF Player
Macintosh
Wolfram Research Mathematica

Typ souboru 2:Nota Bene File

Vývojář Nota Bene
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

.NB druhá možnost

Soubor vytvořený Nota Bene, textový editor pro akademický výzkum a psaní; obsahuje formátovaný text, bibliografické odkazy, obrázky, symboly atd .; používané pro účely akademického psaní, jako jsou teze a výzkumné práce.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor NB:

Programy, které otevírají NB soubory
Windows
Nota Bene

O NB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nota Bene File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.