Domů : Přípony souborů : Format .mpl

.mpl soubor

Typ souboru 1:AVCHD Playlist File

Vývojář Sony
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor MPL?

Playlist vytvořený digitálními videokamerami AVCHD; obsahuje uspořádaný seznam odkazů na zaznamenané% video soubory; používá se pro navigaci a přehrávání video souborů; uloženy v adresáři AVCHD BDMV PLAYLIST.

Programy, které otevírají MPL soubory
Windows
Roxio Creator
JRiver Media Center
CyberLink Media Suite
Macintosh
JRiver Media Center
Roxio Popcorn
Roxio Toast

Typ souboru 2:MPL2 Subtitles File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Text

.MPL druhá možnost

Soubor video titulků vytvořený ve formátu MPL2; používá jednoduchý textový formát pro specifikaci titulků a podporuje časové přesnosti desetin sekundy; podporovaný některým softwarem pro přehrávání videa, který zobrazuje titulky při přehrávání videa.

Více informací

Titulky MPL lze převést do populárního formátu SubRip ( .SRT ) pomocí převaděče do SRT.

Programy, které otevírají MPL soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
Media Player Classic
BS.Player
To SRT Converter
Linux
VideoLAN VLC media player
Android
J2 Interactive MX Player for Android
Macintosh
VideoLAN VLC media player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O MPL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mpl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MPL2 Subtitles File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Můj fotoaparát Sony se choval trochu divně, tak jsem se rozhodl přenést všechny své soubory do počítače. Tam jsem si všiml souborů .mpl, které jste popsal. Váš článek mi velmi pomohl pochopit, co jsou zač a jaké je jejich hlavní využití. Protože tedy tyto soubory slouží pouze k navigaci po souborech; mohu je smazat? Je úžasné vědět, jak videokamery vytvářejí referenční soubory, které umožňují snadnější a rychlejší navigaci. Také jsem již byl obeznámen s jejich dalším použitím jako titulkové stopy. Již dříve jsem se s nimi setkal při stahování filmů. Jejich otevření pomocí VLC je opravdu snadné (stačí je přetáhnout) a lze je správně zobrazit. Nevěděl jsem, že jsou tak přesné tho! Děkuji za váš článek!