Domů : Přípony souborů : Format .mpk

.mpk soubor

Typ souboru 1:Project64 Memory Pack File

Vývojář Project64
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor MPK?

Soubor řadiče pak (MemPak) pro emulátor Nintendo 64; ukládá data, která lze načíst do emulátoru Project64, například uložené hry nebo uživatelská nastavení; funguje stejně jako řadič pak pro skutečnou konzolu N64.

Více informací

Chcete-li načíst data ze souboru MPK, musí být soubor vybrán pomocí vstupního pluginu, například vstupního pluginu Jabo. Data budou automaticky načtena.

Programy, které otevírají MPK soubory
Windows
Project64

Typ souboru 2:ArcGIS Map Package

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.MPK druhá možnost

Balený mapový soubor vytvořený programem ArcMap, mapovacím programem GIS, který je součástí programu ESRI ArcGIS Desktop; ukládá soubor .MXD i všechna data pro mapu, i když jsou data původně umístěna na vzdálených nebo nesourodých místech; slouží k ukládání konsolidované, samostatné mapy a sdílení s uživatelem na jiném místě.

Více informací

Chcete-li vytvořit balíček map, ArcMap nejprve stáhne všechna data a pak je spojí se souborem MXD do výsledného souboru MPK. To je užitečné pro prohlížení map bez přístupu k datovým spojením potřebným pro zobrazení obsahu mapy.

Chcete-li extrahovat soubor MPK, přetáhněte soubor do programu ArcMap nebo klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a vyberte příkaz „Rozbalit. " Ve výchozím nastavení jsou balíčky map extrahovány do adresáře [user] Docs ArcGIS Packages.

POZNÁMKA: Soubory MPK byly zavedeny s verzí ArcGIS verze 10 a nejsou kompatibilní se staršími verzemi softwaru.

Programy, které otevírají MPK soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

O MPK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mpk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ArcGIS Map Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.