Domů : Přípony souborů : .mpk Soubor

.mpk Přípona souboru

Typ souboru1Project64 Memory Pack File

Vývojář Project64
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to MPK soubor?

Soubor řadiče pak (MemPak) pro emulátor Nintendo 64; ukládá data, která lze načíst do emulátoru Project64, například uložené hry nebo uživatelská nastavení; funguje stejně jako řadič pak pro skutečnou konzolu N64.

Více informací

Chcete-li načíst data ze souboru MPK, musí být soubor vybrán pomocí vstupního pluginu, například vstupního pluginu Jabo. Data budou automaticky načtena.

Programy, které otevírají MPK soubory
Windows
Project64

Typ souboru2ArcGIS Map Package

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.MPK číslo volby 2

Balený mapový soubor vytvořený programem ArcMap, mapovacím programem GIS, který je součástí programu ESRI ArcGIS Desktop; ukládá soubor .MXD i všechna data pro mapu, i když jsou data původně umístěna na vzdálených nebo nesourodých místech; slouží k ukládání konsolidované, samostatné mapy a sdílení s uživatelem na jiném místě.

Více informací

Chcete-li vytvořit balíček map, ArcMap nejprve stáhne všechna data a pak je spojí se souborem MXD do výsledného souboru MPK. To je užitečné pro prohlížení map bez přístupu k datovým spojením potřebným pro zobrazení obsahu mapy.

Chcete-li extrahovat soubor MPK, přetáhněte soubor do programu ArcMap nebo klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a vyberte příkaz „Rozbalit. " Ve výchozím nastavení jsou balíčky map extrahovány do adresáře [user] Docs ArcGIS Packages.

POZNÁMKA: Soubory MPK byly zavedeny s verzí ArcGIS verze 10 a nejsou kompatibilní se staršími verzemi softwaru.

Programy, které otevírají MPK soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

O MPK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mpk a jak ji otevřít.

Typ souboru ArcGIS Map Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře