Domů : Přípony souborů : Format .mp4.infovid

.mp4.infovid soubor

Typ souboru :Parrot AR Drone and Gyro Flyer Video

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to soubor MP4.INFOVID?

Přechodný formát videa vytvořený různými modely Parrot AR Drone a Gyro Flyer, rádiem řízeného létajícího quadcopterového vrtulníku postaveného francouzskou společností Parrot; mp4.infovid soubory jsou vytvořeny, protože nahrávání záznamů aplikace Parrot iOS do jednoho formátu, pak je převede na .MP4 , jakmile je proces nahrávání zastaven.

Více informací

Pokud je tato konverze videa přerušena, a to buď uživatelem, který opustil aplikaci pro lety před dokončením nahrávání, baterií dronu se zhasne, nebo pokud dojde ke zhroucení dronu, videa nebudou převedena a zůstanou v režimu původní stav formátu.

Tip výrobce v takovém scénáři je nedotýkat se nebo přejmenovat tyto dočasné soubory, ale jednoduše zapnout AR.Drone 2., zapojit USB flash disk a video soubory budou krátce zpracovány.

Programy, které otevírají MP4.INFOVID soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
VideoLAN VLC media player
Corel VideoStudio
Microsoft Windows Music
DVDVideoSoft Free MP4 Video Converter
CyberLink Media Suite
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
Eltima Elmedia Player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O MP4.INFOVID souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mp4.infovid a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Parrot AR Drone and Gyro Flyer Video, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.