Domů : Přípony souborů : Format .mht

.mht soubor

Typ souboru :MHTML Web Archive

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Binary

Co je to soubor MHT?

Archiv webových stránek uložený v aplikaci Internet Explorer; formátovaný pomocí MIME HTML nebo "MHTML", který ukládá HTML, obrázky a další mediální soubory do jednoho souboru; kódování .MIME .

Více informací

Většina webových stránek zobrazovaných ve webovém prohlížeči obsahuje pouze HTML a referenční obrazy a další mediální soubory, které jsou uloženy v jiných adresářích na serveru. Protože všechny soubory jsou zakódovány do jednoho souboru v dokumentu MHTML, soubory MHT se běžně používají k archivaci webových stránek.

POZNÁMKA: Aplikace Microsoft Word může ukládat a otevírat webové archivy MHTML.

Programy, které otevírají MHT soubory
Windows
Opera
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Microsoft Excel
Microsoft Word
Kingsoft Writer
Microsoft Edge
WizBrother WizHtmlEditor
Terra Informatics BlockNote.Net
Microsoft PowerPoint
Linux
Opera
Mozilla Firefox
Google Chrome
Android
Google Chrome
Macintosh
Opera
Mozilla Firefox
Google Chrome
Microsoft Word for Mac
Microsoft Excel for Mac
Microsoft PowerPoint for Mac
iOS
Google Chrome

O MHT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mht a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MHTML Web Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji vám za tak zasvěcený článek o příponě .mht. Nevěděl jsem, že je možné uložit informace o webové stránce s obrázky a všemi jejími zdroji do jediného souboru. Proč se častěji používá přípona .mhtml? Je skvělé, že průzkumníky, jako je Chrome nebo Explorer, umožňují export stránek v tomto formátu! Zkoušel jsem vytvořit soubor v prohlížeči Chrome a později jej otevřít v prohlížeči Opera. Fungovalo to perfektně! Jen jsem si přál, aby i jiné průzkumníky, jako je Mozilla nebo Safari, umožňovaly otevírání takových souborů. Jsem si jistý, že tento nástroj je skvělý pro ukládání a sdílení webových stránek s ostatními! Děkuji za tak skvělý článek!