Domů : Přípony souborů : Format .lyr

.lyr soubor

Typ souboru 1:ArcView Layer File

Vývojář ESRI
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to LYR soubor?

Obsahuje informace dostupné v dialogovém okně vlastností vrstvy ArcView; mohou zahrnovat symboly, nastavení zobrazení, podrobnosti o připojených tabulkách, definiční dotazy, vlastnosti označení a vlastnosti zobrazení poznámek.

Více informací

Soubory LYR jsou podobné souborům Legend ( .AVL ), ale mohou obsahovat mnohem více informací a jsou uloženy v binárním formátu, nikoli jako textový soubor.

Programy, které otevírají LYR soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

Typ souboru 2:bestIMAGE Design File

Vývojář Stork Prints Austria (spgprints)
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

.LYR číslo volby 2

Dokument s vrstvami, který se používá pro software bestIMAGE společnosti spgprints; mohou zahrnovat jak bitmapové obrazy, tak vektorové ilustrace; používá se pro textilní a grafický průmysl a je schopna ukládat veškerá data pro tvorbu tiskových forem i digitální hromadný tisk.

Více informací

Soubory LYR ukládají vysoké přesnosti barevných hodnot L * a * b separací a mohou ukládat hromadná tisková simulační data i výrobní data pro vytváření tiskových formulářů pomocí laserových gravírovacích / expozičních CAM strojů ze spgprints.

Programy, které otevírají LYR soubory

O LYR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .lyr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru bestIMAGE Design File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.