Domů : Přípony souborů : Format .avl

.avl soubor

Typ souboru 1:ArcView Legend File

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát N/A

Co je to AVL soubor?

Obsahuje legendu nebo klíč pro mapu vytvořenou pomocí mapovacího softwaru ESRI ArcView GIS (Graphic Information System); obsahuje informace o symbolice použité v odpovídajícím mapovém souboru; uloženy ve standardním textovém formátu a mohou na ně odkazovat soubory ArcView ( .APR ).

Více informací

ArcView je součástí produktové řady ArcGIS Desktop společnosti ESRI.

Programy, které otevírají AVL soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

Typ souboru 2:AntiVir Status Report File

Vývojář Avira Operations
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.AVL číslo volby 2

Soubor zprávy o antivirové kontrole vytvořený antivirovou aplikací systému Windows; uloženy ve formátu prostého textu a obsahují zprávu o antivirové kontrole; později mohou být nahrány do výzkumného centra Avira Malware Research Centre.

Více informací

Soubory AVL obsahují informace, jako je datum a čas zahájení skenování, počet naskenovaných souborů a adresářů a všechny zjištěné viry. Obsahují také odkaz na soubor .LOG pro kontrolu.

Zprávy AntiVir jsou uloženy do adresáře ProgramData Avira AntiVir Desktop, ale jsou automaticky načteny softwarem do Přehledu → Podokno Zprávy v uživatelském rozhraní. V tomto podokně můžete otevřít přehledy a zobrazit podrobnosti antivirových kontrol.

Programy, které otevírají AVL soubory

O AVL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .avl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru AntiVir Status Report File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.