Domů : Přípony souborů : .lock Soubor

.lock Přípona souboru

Typ souboru1Lock File

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát Text and Binary

Co je to LOCK soubor?

Soubor LOCK je soubor používaný různými operačními systémy a programy k uzamčení prostředku, například souboru nebo zařízení. Obvykle neobsahuje žádná data a existuje pouze jako prázdný soubor značek, ale může také obsahovat vlastnosti a nastavení zámku.

Více informací

LOCK ukládá signál aplikacím, které by neměly být používány, dokud není zámek uvolněn. To je užitečné pro programy, které potřebují zabránit souběžnému přístupu ke kritickým zdrojům. Pro zamykání souborů programy obvykle vytvářejí nový soubor a přidávají příponu ".lock" pro původní název souboru. Například, soubor zámku pro "example.file" by byl "example.file.lock."

Soubory LOCK jsou běžně zobrazovány na systémech založených na Unixu, včetně zámků systémových souborů Red Hat Linux. Mezi další příklady souborů LOCK patří soubor parent.lock Mozilly, který uzamkne profily Windows Firefox a soubory uzamčení serveru Apache Web Server, které jsou vytvořeny pomocí direktivy LockFile.

Programy, které otevírají LOCK soubory

Typ souboru2Minecraft World Lock File

Vývojář Mojang Specifications
Kategorie Game Files
Formát Binary

.LOCK číslo volby 2

Soubor LOCK je soubor zámku používaný společností Minecraft, otevřenou blokovou stavbou. To je zahrnováno jako součást dat pro Minecraft svět a dovolí Minecraft aplikaci zamknout svět tak že jediný Minecraft instance má to otevřené. Soubory LOCK ukládají časové razítko, kdy byl svět naposledy zpřístupněn.

Více informací

Soubor LOCK se obvykle jmenuje session.lock.  Minecraft používá politiku zamykání tak, že poslední instanci, která otevře svět, je majitel světa. Změní-li se obsah souboru session.lock poté, co instance zapíše svou časovou značku, instance přeruší a zruší zámek.

Programy, které otevírají LOCK soubory
Windows
Mojang Minecraft
Linux
Mojang Minecraft
Macintosh
Mojang Minecraft

O LOCK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .lock a jak ji otevřít.

Typ souboru Minecraft World Lock File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře