Domů : Přípony souborů : .lang Soubor

.lang Přípona souboru

Typ souboru1Minecraft Language File

Vývojář Mojang
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to LANG soubor?

Soubor LANG je soubor prostředků hry používaný společností Minecraft, otevřená hra, která umožňuje hráčům vytvářet a zkoumat 3D světy. Uloží seznam párů řetězců klíčové hodnoty, které mapují herní nabídky, úspěchy a další objekty objektů, do názvů v daném jazyce. LANG soubory se používají pro lokalizaci.

Více informací

Soubory Minecraft LANG jsou umístěny v archivu minecraft.jar, který je umístěn v následujícím adresáři:

[user] AppData Roaming

LANG soubory jsou uloženy ve formátu prostého textu, takže je můžete upravovat pomocí textového editoru. To však může způsobit, že Minecraft nebude běžet správně, takže byste měli zálohovat minecraft.jar před pokračováním. Chcete-li upravit soubory LANG, postupujte takto:

Programy, které otevírají LANG soubory
Windows
Mojang Minecraft
Linux
Mojang Minecraft
Macintosh
Mojang Minecraft

Typ souboru2Skype Language File

Vývojář Skype
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.LANG číslo volby 2

Jazykový soubor používaný programem Skype, populárním online komunikačním programem; obsahuje jazykové informace, které mění jazyk uživatelského rozhraní Skype.

Více informací

Soubory LANG lze načíst do programu Skype výběrem možnosti Nástroje → Změnit jazyk. Lze je také upravit výběrem "Nástroje → Změnit jazyk → Upravit jazykový soubor Skype".

Programy, které otevírají LANG soubory
Windows
Skype
Linux
Skype
Macintosh
Skype

O LANG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .lang a jak ji otevřít.

Typ souboru Skype Language File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře