Domů : Přípony souborů : Format .kmp

.kmp soubor

Typ souboru 1:Korg Trinity/Triton Keymap File

Vývojář Korg
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor KMP?

Obsahuje "multisample" data používaná pracovními stanicemi Korg Triton a Trinity; nezahrnuje aktuální zvuková data, ale místo toho odkazuje na soubory .KSF , které obsahují průběhy vzorku.

Programy, které otevírají KMP soubory

Typ souboru 2:Mario Kart Wii Course Description File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

.KMP druhá možnost

Soubor kurzu, který používá Mario Kart Wii, videohra Nintendo; obsahuje údaje o kursu rozdělené do různých částí, z nichž každá popisuje různé aspekty kurzu; Zahrnuje startovní pozice závodníků, kontrolní místa, pozice kamer, pozice opakovaného tření, pozice objektů a další informace o stadiu.

Více informací

Chcete-li otevřít soubor KMP v modifikátoru KMP, jednoduše vyberte Soubor → Otevřít, vyberte soubor a klepněte na Otevřít.

Chcete-li vytvořit soubor KMP v modifikátoru KMP, vyberte Soubor → Nově proveďte úpravy, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako, vyberte umístění pro uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Soubory KMP můžete také otevřít a upravovat pomocí programu KMP Cloud, editoru KMP a zásuvného modulu KMP3D for Google SketchUp. Nástroj wkmpt, který je součástí nástrojů Wiimms SZS, lze použít k úpravě, exportu a vytváření souborů KMP.

Programy, které otevírají KMP soubory

O KMP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kmp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Mario Kart Wii Course Description File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.