Domů : Přípony souborů : Format .jvsgz

.jvsgz soubor

Typ souboru :Compressed Video Surveillance Project

Vývojář JVSG
Kategorie Soubory CAD
Formát Zip

Co je to soubor JVSGZ?

Soubor JVSGZ je komprimovaný soubor projektu vytvořený programy pro návrh systému CCTV (Closed-Circuit Television) společnosti JVSG. Ukládá soubor .JVSG komprimovaný pomocí komprese Zip. Soubory JVSGZ se používají k ukládání umístění kamer, úhlů pohledu kamery, šířky pásma, výpočtů pevného disku a dalších informací o návrhu CCTV.

Více informací

Soubory JVSGZ se používají pro ukládání projektů video dohledu v menší velikosti, což usnadňuje jejich přenos na jiné osoby. Pokud obdržíte soubor JVSGZ, můžete jej otevřít pomocí nástroje IP Video System Design Tool (verze 9.0 a novější). Po otevření souboru lze projekt využít pro návrh sítí bezpečnostních kamer pro banky, maloobchodní prodejny, prodejny automobilů a další podniky, které vyžadují bezpečnostní kamery.

Programy, které otevírají JVSGZ soubory

O JVSGZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jvsgz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Compressed Video Surveillance Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.