Domů : Přípony souborů : Format .jpf

.jpf soubor

Typ souboru :JPEG 2000 Image

Vývojář Joint Photographic Experts Group
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor JPF?

Soubor JPF je obraz uložený ve formátu JPEG 2000 (JP2), který je nástupcem formátu obrázku .JPEG . Podporuje průhlednost obrazu a může obsahovat ztrátovou nebo bezeztrátovou kompresi. Soubory JPF se obvykle používají pro ukládání digitálních fotografií.

Více informací

Formát JP2 byl vytvořen v roce 2000 komisí Joint Photographic Experts Group (JPEG), aby nahradil formát JPEG. Příjem formátu však byl minimální, protože formát JPEG je stále ohromně preferován.

POZNÁMKA: Většina obrázků ve formátu JPEG 2000 je uložena jako soubory .JP2 nebo .JPX , ale může být také uložena jako .J2K files.

Programy, které otevírají JPF soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Nuance OmniPage
XnViewMP
Apple QuickTime Player
Adobe Illustrator
ACD Systems ACDSee
CorelDRAW
Linux
Adobe Acrobat
XnViewMP
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
XnViewMP
Apple QuickTime Player
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop Elements 2019

O JPF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jpf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru JPEG 2000 Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Včera jsem koupil starý počítač. Byl to zázrak, že ta věc ještě žije lol. Když jsem si prohlížel některé soubory, všiml jsem si podivné přípony. Dočetl jsem se o ní ve vašem článku o souborech .jpf. Je super, že soubory JPF byly nástupcem obrazového formátu JPEG, který už známe. Další super věc je, že i když je 20 let starý, stále podporuje průhlednost obrázků. Poslední funkcí, která mě zaujala, je to, jak umí začlenit ztrátovou kompresi. To byl upřímně řečeno skvělý objev. Pokusím se některé z těchto obrázků přenést na novější počítač. Pak se na vlastní oči přesvědčím, zda jsou nějaké rozdíly v kvalitě oproti obrázkům JPEG. Pokračujte v dobré práci!