Domů : Přípony souborů : .jap Soubor

.jap Přípona souboru

Typ souboru1Nonogram Puzzle File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to JAP soubor?

Soubor používaný programy negramotních hlav, například QNonograms; obsahuje hádanku, která se skládá z čísel a buněk v mřížce.

Více informací

Hádanky, které jsou také označovány jako griddlers, paint-by-numbers, hanjie atd., jsou hádanky tvořené buňkami v mřížce, které musí být barevné nebo prázdné, aby bylo možné odhalit obrázek. Hádanky obsahují čísla pro každý řádek mřížky a sloupec, které označují počet barevných čtvercových sad. S těmito informacemi musíte zvolit, které čtverce jsou barevné a které čtverečky jsou prázdné, aby bylo možné puzzle vyřešit a odhalit obrázek.

Programy, které otevírají JAP soubory
Windows
QNonograms
Linux
QNonograms

Typ souboru2Japanese Nintendo 64 Game ROM

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

.JAP číslo volby 2

Herní soubor používaný emulátory Nintendo 64 jako Project64; uloží kopii původní herní kazety a lze ji přehrávat na počítači s podpůrným emulačním softwarem.

Více informací

Přípona souboru ".jap" znamená, že hra je lokalizována v japonštině. Nicméně, ".jap" je zřídka používán pro ROM. Nintendo 64 ROM obvykle používá příponu .N64 .

Programy, které otevírají JAP soubory
Windows
Daedalus

Typ souboru3jAlbum Project Settings File

Vývojář jAlbum
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.JAP číslo volby 3

Soubor JAP je soubor nastavení projektu vytvořený programem jAlbum, který se používá k vytváření a správě fotogalerií. Obsahuje nastavení alba jAlbum, které zahrnuje styl, typ kůže, písmo vzhledu a barvu textu v kůži alba.

Více informací

Soubor jAP je vytvořen programem jAlbum při prvním uložení projektu volbou Nabídka → Soubor → Uložit. Soubor JAP je generován společně s několika dalšími soubory projektu, které obsahují soubory .PROPERTIES , .TXT a .HTT .

Soubory JAP jsou standardně ukládány do složky "Moje alba". Výchozí umístění však můžete změnit výběrem Menu → jAlbum → Předvolby → Album v systému Windows. V makrach můžete zvolit Menu → Nástroje → Předvolby.

jAlbum je podobné správci fotografií, například Microsoft Photos a Apple Photos. Software umožňuje organizovat fotografie do alb, používat základní editační nástroje a nahrávat alba na web jako galerie založené na formátu HTML nebo Flash.

Společné JAP názvy souborů

jalbum-settings.jap - Výchozí název určený pro projekty jAlbum JAP.

Programy, které otevírají JAP soubory
Linux
jAlbum

O JAP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jap a jak ji otevřít.

Typ souboru jAlbum Project Settings File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře