Domů : Přípony souborů : Format .inprogress

.inprogress soubor

Typ souboru :Time Machine Backup Progress File

Vývojář Apple
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor INPROGRESS?

Záložní soubor vytvořený pomocí Time Machine, výchozího zálohovacího programu, který je součástí Mac OS X 10.5 a novějších; ukládá průběh zálohování souborů při jejich zálohování a je odstraněn po dokončení procesu zálohování.

Více informací

Soubory INPROGRESS jsou vytvořeny a vymazány na pozadí bez viditelnosti uživatele. V nepravděpodobném případě, že by záloha selhala, však může být soubor INPROGRESS zbývající. Pro zajištění zálohovaných dat je nejlepší konzultovat tento problém se zástupcem společnosti Apple.

POZNÁMKA: Soubory INPROGRESS jsou uloženy ve formátu balíku Mac OS X. V případě potřeby tedy můžete klepnout pravým tlačítkem myši na soubor a vybrat možnost "Zobrazit obsah balíčku" a ručně zobrazit záložní data v rámci balíčku.

Programy, které otevírají INPROGRESS soubory

O INPROGRESS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .inprogress a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Time Machine Backup Progress File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.