Domů : Přípony souborů : Format .ex4

.ex4 soubor

Typ souboru :MetaTrader 4 Program File

Vývojář MetaQuotes Software Corp.
Kategorie Executable Files
Formát Binary

Co je to soubor EX4?

Soubor EX4 je kompilovaný program napsaný pro platformu MetaTrader, platformu vytvořenou pro online obchodování na trzích Forex, Futures a CFD. Obsahuje spustitelný kód, který byl zkompilován ze souborů .MQ4 a může být spuštěn na platformě MetaTrader.

Více informací

Soubory EX4 jsou kompilovány Meta Editorem, který je součástí softwaru MetaTrader, ze zdrojových kódů. Soubor EX4 může obsahovat indikátory, skripty nebo Expert Advisor, což je program pro automatizaci obchodních a analytických procesů v MetaTrader. Soubor EX4 používá MetaTrader 4, zatímco soubor .EX5 používá MetaTrader 5.

Chcete-li otevřít soubor EX4 v MetaTrader 4, soubor musí být umístěn ve složce "Indicators". Soubor pak můžete otevřít klepnutím na nástroj Editor na panelu nástrojů MetaTrader 4, výběrem složky "Indikátory" v levém panelu "Navigátor" a výběrem příslušného souboru EX4.

Programy, které otevírají EX4 soubory
Windows
MetaQuotes MetaTrader
Linux
MetaQuotes MetaTrader
Macintosh
MetaQuotes MetaTrader

O EX4 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ex4 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MetaTrader 4 Program File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Před několika lety jsem začal obchodovat a chtěl jsem používat nástroj, který by mi umožnil vytvářet spustitelné soubory, které by mi usnadnily obchodování. Váš článek o příponě souboru .ex4 mi velmi pomohl objevit jak příponu, tak software, který bych mohl potřebovat. Z přečtení Vašeho článku mohu odvodit, že existují novější verze tohoto rozšíření pro platformu MetaTrader. Existují nějaké výhody, proč stále uchovávat soubory .ex4? Také děkuji za zmínku o používání expertních poradců. Chtěl jsem používat platformu, která tento systém používá, a tak mě vaše zařazení prodalo k vyzkoušení tohoto programu. Ještě jednou děkuji za všechny informace a poznatky! Jsem si jistý, že tyto údaje budou pro začínající obchodníky, jako jsem já, velmi cenné.