Domů : Přípony souborů : Format .indt

.indt soubor

Typ souboru :Adobe InDesign Template

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor INDT?

Soubor INDT je šablona rozložení stránky pro navrhování stránek v programu Adobe InDesign, programu pro publikování na ploše. Obvykle se používá při vytváření více stránek, které mají podobný formát. Soubory INDT mohou být součástí softwaru InDesign nebo mohou být vytvořeny uživatelem.

Více informací

Soubor INDT otevřený v aplikaci Adobe InDesign CC 2017

Soubory INDT se používají k vytvoření více dokumentů .INDD se stejnými styly a formátováním . je hlavní typ souboru spojený s aplikací InDesign. Když uložíte projekt rozvržení stránky, vytvoří se v aplikaci InDesign soubor INDD pro uložení projektu.

Soubor INDT můžete vytvořit v aplikaci InDesign výběrem položky Soubor → Uložit jako ... a vybrat možnost InDesign CC Šablona 2017 "z rozevíracího seznamu" Formát ".

Chcete-li otevřít soubor INDT v aplikaci Creative Cloud, jednoduše poklepejte na soubor INDT nebo vyberte Soubor → Otevřít ..., přejděte do umístění souboru, vyberte možnost a klepněte na Otevřít.

Programy, které otevírají INDT soubory
Windows
QuarkXPress
Adobe InDesign
Macintosh
QuarkXPress
Adobe InDesign

O INDT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .indt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Kde byla tato stránka!!! Dobrý den, ve vašem článku jsem se dočetl o příponě souboru .indt. Hledám spoustu návodů, jak InDesign funguje. Hodně se mi líbí, jak program funguje, ale neměla jsem dostatek informací o tom, s jakými formáty souborů pracuje. Je super, že soubory INDT pomáhají uživatelům vytvářet různé stránky, které mají podobný formát. Je důležité, aby si v nich lidé přečetli vše. Všichni musíme pochopit, že se jedná o šablony rozvržení stránek. Nevěděl jsem, že pro tento specifický úkol lze vytvořit formáty. Díky za odstavec o tom, jak je vytvořit. Zkusil jsem si jeden vytvořit a trochu jsem se v tom ztratil haha. Který z těch 2 uvedených programů je lepší? Díky za pomoc!