Domů : Přípony souborů : Format .indb

.indb soubor

Typ souboru :Adobe InDesign Book File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor INDB?

Soubor INDB obsahuje knihu vytvořenou aplikací Adobe InDesign, profesionální rozvržení stránek a publikační program. Ukládá více .INDD dokumentů, které obsahují stránky a kapitoly knihy. Soubory INDB také obsahují čísla stránek, indexy a další informace o formátování.

Více informací

Soubory INDB se používají pro kompilaci dokumentů do větší knihy, stejně jako publikování a tisk konečné kopie. Často jsou užitečné pro ukládání počítačových zdrojů při úpravách, protože počítač nemusí při vytváření knihy načíst celý obsah souboru INDD.

Chcete-li vytvořit soubor INDB, vyberte Soubor → Nový → Kniha. .., pojmenujte svou knihu, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

POZNÁMKA: Knihy lze přistupovat pomocí panelu Knihy v aplikaci InDesign. Knihy jsou oddělené od dokumentů (soubory INDD), protože pro naplnění obsahu knihy se používá jeden nebo více dokumentů.

Programy, které otevírají INDB soubory
Windows
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

O INDB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .indb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Book File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.