Domů : Přípony souborů : Format .icml

.icml soubor

Typ souboru :InCopy Document

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor ICML?

Soubor ICML je dokument vytvořený programem InCopy, profesionálním programem pro psaní a úpravy. Obsahuje nastavení textu dokumentu, grafiky a rozvržení stránky. Soubory ICML lze také použít k propojení částí dokumentu Adobe InDesign (soubor .INDD ) pomocí síťového souborového serveru.

Více informací

Soubor ICML otevřený v aplikaci Adobe InCopy CC 2019

Uživatelé aplikace InDesign mohou propojit podmnožinu souboru INDD s jedním nebo více soubory ICML a udělit jim oprávnění pro úpravy pomocí souboru .ICMA assignment. Po úpravě souborů ICML lze dokument InDesign automaticky aktualizovat o nový obsah.

Uživatelé obvykle neotevírají soubory ICML, které jsou propojeny se souborem přiřazení ICMA. Když uživatelé upravují soubor přiřazení ICMA, ve skutečnosti upravují soubory ICML v zákulisí pomocí aplikace InCopy.

POZNÁMKA: Soubory ICML používají InDesign a InCopy CS4 a novější. Verze CS3 použila příponu .INCX .

Programy, které otevírají ICML soubory
Windows
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Macintosh
Adobe InDesign
Adobe InCopy

O ICML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .icml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru InCopy Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.