Domů : Přípony souborů : Format .icc

.icc soubor

Typ souboru :ICC Profile

Vývojář International Color Consortium
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor ICC?

Soubor ICC je formát barevného profilu standardizovaný Mezinárodním sdružením barev (ICC). Obsahuje nastavení barev pro programy pro úpravy obrázků a předává informace mezi softwarem a periferními zařízeními, včetně monitorů, tiskáren a skenerů.

Více informací

Soubor ICC otevřený v Apple ColorSync Utility

Mezinárodní konsorcium barev bylo vytvořeno v roce 1993 s cílem vytvořit a udržovat otevřenou barvu systém pro bezproblémové barvy mezi zařízeními, operačními systémy a dokumenty. Formát barevného profilu ICC byl vyvinut, aby pomohl uživatelům přizpůsobit barvy na obrazovce počítače barvám v tištěných a naskenovaných dokumentech.

Soubory ICC lze importovat různými programy pro úpravy obrázků, jako je například Adobe Photoshop a CorelDRAW. Lze je otevřít také pomocí ovládacího panelu Microsoft Color Control Panel v systému Windows a Apple ColorSync Utility v makrech.

Programy, které otevírají ICC soubory
Windows
Adobe Photoshop
CorelDRAW
Microsoft Color Control Panel
Macintosh
Adobe Photoshop
Apple ColorSync Utility

O ICC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .icc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ICC Profile, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.