Domů : Přípony souborů : Format .gvimrc

.gvimrc soubor

Typ souboru :GVim Runtime Configuration File

Vývojář gVim
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

Co je to soubor GVIMRC?

___ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name59 ___ Nastavení Soubory ______ categories_text59 ___

Nastavení souborů ukládá nastavení operačního systému a aplikací. Tyto soubory nejsou určeny k otevření uživatelem, ale jsou změněny odpovídající aplikací, když jsou změněny předvolby programu. Soubory nastavení mohou být také nazývány soubory preferencí nebo konfigurační soubory.

___ErrorException: cURL error 35: Encountered end of file (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ extension_...') #1 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ extension_...') #2 /home/soubory/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/soubory/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/soubory/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ extension_text23340 ___

Pokud používáte soubor GVIMRC, možná nebudete chtít použít soubor VIMRC, protože mohou specifikovat konfliktní nastavení.

______ extension_common23340 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______závazky_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_2009 ___ ______ product_text20094 ___ ______ product_main_features15138 ___
 • Otevřený zdroj
 • Vysoce přizpůsobitelné
 • Zvýraznění syntaxe
 • Úprava rozdělení okna
 • Užitečné výukové programy
______ product_text15138 ___

gVim je textový editor s otevřeným zdrojovým kódem, který se používá především k úpravě zdrojového kódu, ale lze jej použít k úpravě libovolného textového souboru. Je vyvinut pro Windows, ale k dispozici jsou i jiné verze, včetně MacVim (pro OS X) a Vim (pro Linux).

gVim provádí mnoho stejných standardních úloh jako ostatní textové editory, ale nabízí specifické funkce pro programátory. Editor poskytuje nabídky a panely nástrojů pro příkazy, které se používají, ale pro úplnou funkčnost editoru musíte zadat příkazy. Rozhraní je vysoce přizpůsobitelné, což je užitečné pro programátory, kteří potřebují používat opakované funkce a automatizovat sekvence kláves. K dispozici je široká škála uživatelsky vytvořených pluginů, které rozšiřují a přidávají funkčnost do gVim. Textový editor také nabízí užitečné návody a uživatelské příručky, které vám pomohou porozumět jeho schopnostem.

gVim není textový editor pro slabé srdce. Abyste mohli aplikaci používat, měli byste mít zkušenosti s programováním. Pokud tak učiníte, je to aplikace, kterou můžete přizpůsobit vašim potřebám. Pokud však potřebujete pouze vytvářet a upravovat dokumenty ve formátu prostého textu, postačí základní textový editor, jako je například Poznámkový blok Microsoft.

Aktualizováno: 14. října 2014

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

___
Více informací

Pokud používáte soubor GVIMRC, možná nebudete chtít použít soubor VIMRC, protože mohou specifikovat konfliktní nastavení.

Programy, které otevírají GVIMRC soubory
Windows
gVim
Linux
Vim

O GVIMRC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gvimrc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru GVim Runtime Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.