Domů : Přípony souborů : Format .gsm

.gsm soubor

Typ souboru 1:Graphic Description Language File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor GSM?

3D objekt, který je definován pomocí jazyka GDL (Graphic Description Language), standardní metody popisu trojrozměrných tvarů; ArchiCAD a další aplikace BIM (Building Information Modeling).

Programy, které otevírají GSM soubory

Typ souboru 2:US Robotics GSM Audio File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.GSM druhá možnost

Formát zvuku používaný k přenosu hlasu přes modem; používají modely QuickLink, VoiceGuide a RapidComm; někdy používán pro zvukové faxy.

Programy, které otevírají GSM soubory

Typ souboru 3:Global System for Mobile Audio File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.GSM třetí možnost

Formát zvuku určený pro použití v Evropě; optimalizovaný pro záznam hlasového zvuku, jako je telefonický rozhovor.

Programy, které otevírají GSM soubory
Windows
NCH Switch
ShedWorx Smart Converter
SoX
Audials One
Linux
SoX
Macintosh
NCH Switch
SoX

Typ souboru 4:MapViewer Project File

Vývojář Golden Software
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

.GSM čtvrtá možnost

Projekt vizualizace map vytvořený programem MapViewer, programem prostorové analýzy, který se používá pro tvorbu geografických map; ukládá nastavení vizualizace (textové popisky, barvy, legendu) i odkazy na zdrojové datové soubory, které se používají pro generování mapy.

Více informací

MapViewer mapy se používají pro překrývání uživatelsky specifických dat o geografických oblastech. Uživatelé mohou například vytvářet mapy klimatu, mapy hustoty obyvatelstva nebo mnoho dalších typů map pomocí jiných souborů dat. Dokončené vizualizace lze exportovat do rastrových grafických formátů pro publikaci a prezentaci.

Programy, které otevírají GSM soubory

O GSM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gsm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MapViewer Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Nevěděl jsem, že vokální zvuk lze nahrávat v Evropě! Je to vůbec legální? Ahoj! Moc děkuji za článek o příponě souboru .gsm. Hledal jsem jeho použití aplikacemi, jako je Graphisoft, ale byl jsem opravdu ohromen jeho použitím jako zvukového souboru. Koho by napadlo, že existuje přípona, aby se mohly nahrávat telefonní hovory nebo přenášet hlas do modemu. Každopádně skvělá informace o schopnosti rozšíření ukládat trojrozměrné tvary. Zajímalo by mě, jestli by ho dokázal otevřít a upravit i jiný 3D modelovací software. Jsem přesvědčen, že toto rozšíření je užitečné pro stavební aplikace! Moc děkuji za takovýto poučný příspěvek! Pošlu ho svým přátelům, abych jim vytřel zrak.