Domů : Přípony souborů : Format .gdocx

.gdocx soubor

Typ souboru :Google Drive Document

Vývojář Google
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Text

Co je to soubor GDOCX?

Soubor GDOCX je soubor ukazatele vytvořený v Dokumentech Google, online editoru dokumentů, který je součástí služby Disk Google. Obsahuje informace, které ukazují na umístění textového dokumentu uloženého na Disku Google. Soubory GDOCX neukládají skutečný obsah dokumentu, pouze umístění textového dokumentu uloženého na Disku Google.

Více informací

Soubory GDOCX jsou podobné souborům zástupců. Když poklepete na soubor GDOCX, otevře se skutečný textový editor uložený na Disku Google. Místo souboru GDOCX se může zobrazit soubor .GDOC , ve kterém jsou uloženy stejné informace, ale je běžnější.

Disk Google je služba pro ukládání souborů, kterou lze stáhnout a nainstalovat do systému Windows nebo macOS as stolního klienta pro synchronizaci souborů vzdáleného disku Google s místním počítačem. Pokud instalujete klienta služby Disk Google, budou dokumenty služby Dokumenty Google přístupné ve zvláštní složce s názvem Disk Google, která je na místním pevném disku. Tato složka slouží k synchronizaci souborů se vzdáleným Diskem Google. Když poklepete na soubor GDOCX, dokument se otevře ve službě Disk Google ve výchozím webovém prohlížeči.

POZNÁMKA: V roce 2018 byly aplikace na pracovní ploše služby Disk Google přerušeny, ale stále můžete přistupovat k službě Google Drive online.

Programy, které otevírají GDOCX soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive
Google Drive File Stream

O GDOCX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gdocx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Drive Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.