Domů : Přípony souborů : Format .gbs

.gbs soubor

Typ souboru 1:Generic Build Support Metadata File

Vývojář Randy Marques Consultancy
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor GBS?

Soubor vytvořený pomocí Generic Build Support (GBS), systému automatizace sestavení, který pomáhá uživatelům vyvíjet softwarové projekty; obsahuje data, na která odkazuje aplikace GBS, která specifikuje různé funkce v rámci aplikace, například umístění souborů exportovaných nebo obecná nastavení pro generování systému.

Více informací

V aplikaci GBS existuje celá řada souborů GBS umístěných v různých adresářích. Jeden příklad souboru GBS je target.gbs. Tento soubor se používá k přiřazení přípon souborů ke stavitelům, například kompilátorům a linkerům, pro konkrétní cíl. Je umístěn v adresáři GBS_SYSGEN_PATH / target. Dalším příkladem je steps.gbs, který je umístěn v adresáři GBS_SYS_PATH. Tento soubor definuje podmínky a pořadí pro generování nebo auditování subsystémů.

POZNÁMKA: Další příklady souborů GBS zahrnují audit.gbs, export.gbs, flags.gbs, incs.gbs, owners.gbs, sca. gbs, scope.gbs, switch.gbs, sys.gbs, system.gbs a tool.gbs.

Programy, které otevírají GBS soubory

Typ souboru 2:Gerber Bottom Solder Mask Data File

Vývojář Ucamco
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.GBS druhá možnost

Datový soubor vytvořený programy PCB, jako je Altium Designer; obsahuje data na spodní straně pájecí masky pro desky s více vrstvami; zahrnuje informace o všech polštářcích, které potřebují pájení, aby se předešlo přemostění pájecích stop a polštářků během výroby; podobné souboru .GTS .

Více informací

Název souboru GBS je odvozen od názvu vaší PCB. Pokud se tedy vaše PCB nazývá "MyProject", bude soubor nazván MyProject.gbs.

Soubory ve formátu Gerber, jako například GBS, jsou uloženy ve formátu RS-274X a fungují podobně jako soubory .PDF . Jsou to exportovaná verze rozvržení PCB a mají být zobrazeny a odkazovány, ale nejsou upravovány. Využívají je stroje na výrobu desek plošných spojů pro označení elektrických spojení mezi komponenty s podložkami a kolejnicemi.

POZNÁMKA: Formát GBS byl původně vyvinut společností Gerber Systems, ale nyní je spravován společností Ucamco.

Programy, které otevírají GBS soubory
Windows
Autodesk EAGLE
Viewplot
Gerbv
Linux
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA
Macintosh
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA

Typ souboru 3:GameBoy Sound File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.GBS třetí možnost

GameBoy hudební soundtrack používaný audio přehrávači GameBoy; obsahuje audio dump roztrhaný přímo ze hry ROM nebo kazety; může ukládat více stop; slouží k hraní staré hry GameBoy na počítači.

Programy, které otevírají GBS soubory
Windows
Audio Overload
Linux
Audio Overload
Audacious
gbsplay
Macintosh
Audio Overload
Cog

O GBS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gbs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru GameBoy Sound File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.