Domů : Přípony souborů : Format .fpx

.fpx soubor

Typ souboru :FlashPix Bitmap Image File

Vývojář Kodak
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor FPX?

Obraz uložený ve formátu Kodak FlashPix, bitmapový obrazový formát optimalizovaný pro digitální fotografii; používá se aplikace „Picture Easy Software“, která je součástí digitálních fotoaparátů Kodak.

Více informací

Formát FlashPix byl vyvinut společností Kodak společně s partnery společnosti Microsoft, Hewlett-Packard a živým obrázkem.

Programy, které otevírají FPX soubory
Windows
XnViewMP
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
IrfanView
CorelDRAW
Microsoft Picture It!
Corel VideoStudio
Microsoft Word
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP
Apple Preview

O FPX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fpx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FlashPix Bitmap Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Pořídil jsem několik snímků otcovým starým fotoaparátem Kodak. Když jsem fotoaparát připojil k počítači, nebyl jsem připraven na to, že se mi objeví spousta souborů .fpx. Děkuji za váš příspěvek o této příponě. Bylo skvělé dozvědět se, že tento formát vyvinula skupina společností za účelem optimalizace digitální fotografie. Zajímalo by mě, jestli ho využívají i novější modely fotoaparátů k vytváření lepších snímků. Jak vidím ve vašem článku, většina editačních programů tento druh souboru neotevře. Co by se stalo, kdybych je převedl do formátu .jpg a pak s nimi manipuloval? Ztratím veškerou kvalitu z formátu .fpx? Děkuji za všechny informace a čekám na vaši odpověď. S pozdravem