Domů : Přípony souborů : Format .fcdt

.fcdt soubor

Typ souboru :FormsCentral Design Template

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor FCDT?

Šablona dokumentu vytvořená aplikací Adobe FormsCentral, aplikací pro pracovní plochy a webový prohlížeč, která slouží k vytváření vyplňovatelných formulářů online; slouží k ukládání různých šablon, jako jsou registrační formuláře, žádosti o přijetí, průzkumy zákazníků a kontaktní formuláře.

Více informací

Formuláře Centrální dokumenty se používají k distribuci webových formulářů nebo .PDF formulářů online. Publikované dokumenty mohou shromažďovat odpovědi prostřednictvím vyplnitelných formulářů a bezpečně ukládat a spravovat výsledky. Jakmile byly odpovědi shromážděny, můžete zobrazit zpětné vazby a souhrnné zprávy prostřednictvím rozhraní FormsCentral.

FormsCentral poskytuje mnoho šablon, které jsou k dispozici zdarma v rámci služby online. Když otevřete formulář FormsCentral pro přístup k nim, klikněte na kartu Šablony. Můžete také vytvářet vlastní formuláře od nuly, definovat vlastní pole, zaškrtávací políčka, rozbalovací nabídky a další součásti rozvržení dokumentů.

POZNÁMKA: Společnost Adobe v roce 2015 ukončila používání formulářů FormsCentral.

Programy, které otevírají FCDT soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
WEB
Adobe FormsCentral

O FCDT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fcdt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FormsCentral Design Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.