Domů : Přípony souborů : .fcdt Soubor

.fcdt Přípona souboru

Typ souboruFormsCentral Design Template

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.FCDT číslo volby

Šablona dokumentu vytvořená aplikací Adobe FormsCentral, aplikací pro pracovní plochy a webový prohlížeč, která slouží k vytváření vyplňovatelných formulářů online; slouží k ukládání různých šablon, jako jsou registrační formuláře, žádosti o přijetí, průzkumy zákazníků a kontaktní formuláře.

Více informací

Formuláře Centrální dokumenty se používají k distribuci webových formulářů nebo .PDF formulářů online. Publikované dokumenty mohou shromažďovat odpovědi prostřednictvím vyplnitelných formulářů a bezpečně ukládat a spravovat výsledky. Jakmile byly odpovědi shromážděny, můžete zobrazit zpětné vazby a souhrnné zprávy prostřednictvím rozhraní FormsCentral.

FormsCentral poskytuje mnoho šablon, které jsou k dispozici zdarma v rámci služby online. Když otevřete formulář FormsCentral pro přístup k nim, klikněte na kartu Šablony. Můžete také vytvářet vlastní formuláře od nuly, definovat vlastní pole, zaškrtávací políčka, rozbalovací nabídky a další součásti rozvržení dokumentů.

POZNÁMKA: Společnost Adobe v roce 2015 ukončila používání formulářů FormsCentral.

Programy, které otevírají FCDT soubory
Windows
Adobe Acrobat
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
WEB
Adobe FormsCentral

O FCDT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fcdt a jak ji otevřít.

Typ souboru FormsCentral Design Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře