Domů : Přípony souborů : Format .exopc

.exopc soubor

Typ souboru :ExoPC Application

Vývojář ExoPC
Kategorie Executable Files
Formát Binary

Co je to soubor EXOPC?

Aplikační soubor vytvořený pro ExoPC Slate, netbook se systémem Windows, který slouží k procházení webu a přehrávání multimediálního obsahu; ukládá všechny soubory aplikace v archivu; používá se pro různé druhy aplikací, včetně her a widgetů pro pracovní plochy.

Více informací

Soubory EXOPC mohou obsahovat obrázky, audio, video a další datové soubory. Zahrnují konfigurační soubor XML, který popisuje, jak při provádění aplikace spravovat soubory aplikací.

Soubory EXOPC jsou založeny na formátu .MIO a vyžadují spuštění platformy MioEngine. Využívají také ExoPC UI Layer, která rozšiřuje MioEngine s aplikačními funkcemi specifickými pro ExoPC. Soubory lze testovat pomocí bezplatného vývojářského nástroje EXOfactory.

POZNÁMKA: Aplikace ExoPC, nazývané také "aplikace", jsou k dispozici v úložišti aplikací ExoPC. Před zveřejněním musí být certifikovány ExoPC. Název společnosti ExoPC byl přejmenován na EXO U. ExoPC Slate již není vyvíjen ani dostupný pro nákup.

Programy, které otevírají EXOPC soubory
Windows
ExoPC Slate

O EXOPC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .exopc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ExoPC Application, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.