Domů : Přípony souborů : .env Soubor

.env Přípona souboru

Typ souboru1Adobe Dictionary Data File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to ENV soubor?

Soubor používaný produkty Adobe, například Acrobat a Illustrator; obsahuje informace pro slovník, který lze použít pro kontrolu pravopisu v aplikaci; často viditelný u jiných slovníkových souborů ( .CLX a .LEX files), které dohromady tvoří celkový slovník.

Programy, které otevírají ENV soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator

Typ souboru2Now Contact Envelope Template

Vývojář Now Software
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.ENV číslo volby 2

Šablona obálky vytvořená společností Now Contact, aplikace, která organizuje kontaktní informace a každodenní aktivity; obsahuje šablonu tisku šablony pro obálku; předdefinované volby zahrnují "Baronial 2", "Announcement A-2", "Commercial 5" a "Postcard".

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor ENV, vyberte možnost Definovat → Šablony tisku → Obálky ..., vyberte tlačítko „+“ v pravém horním rohu, název šablony a klepněte na tlačítko OK. Pak budete moci upravit rozvržení šablony a její rozměry. Po dokončení klikněte na tlačítko OK.

Chcete-li vybrat šablonu, ze které chcete tisknout, vyberte Soubor → Tisk šablon ..., vyberte šablonu z rozbalovací nabídky Typ šablony a klepněte na tlačítko OK.

Programy, které otevírají ENV soubory
Macintosh
Now Contact

Typ souboru3Vue Environment File

Vývojář E-on Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

.ENV číslo volby 3

Soubor nastavení aplikace používaný programem E-on Vue, program pro modelování 3D scén; obsahuje parametry systémového prostředí a další proměnné; může být použito pro specifikaci vlastností jednotlivých nebo skupinových počítačů při vykreslování velkých scén na více počítačích.

Programy, které otevírají ENV soubory
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

Typ souboru4WordPerfect Environment

Vývojář Corel
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.ENV číslo volby 4

Používá aplikace Corel WordPerfect k ukládání umístění oken a palet a dalších nastavení; může uživatel uložit, aby uložil různá rozvržení palety, známá jako prostředí.

Programy, které otevírají ENV soubory
Windows
Corel WordPerfect

O ENV soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .env a jak ji otevřít.

Typ souboru WordPerfect Environment, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře