Domů : Přípony souborů : .clx Soubor

.clx Přípona souboru

Typ souboru1Standard Dictionary File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to CLX soubor?

Soubor slovníku používaný různými softwarovými produkty, včetně Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe InDesign a Nemetschek VectorWorks; obsahuje seznam slov, který používá kontrola pravopisu; používá se pro kontrolu pravopisu proti standardním slovům slovníku.

Více informací

Soubory CLX se používají pro podporu více jazyků. Příklady zahrnují americký anglický slovník ssceam2.clx, brazilský portugalský slovník sscepb2.clx a britský anglický slovník sscebr2.clx.

Programy, které otevírají CLX soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator
Nemetschek Vectorworks
Inspiration Software Inspiration

Typ souboru2Ceelox SecureMail Secure Message

Vývojář Ceelox
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.CLX číslo volby 2

Zabezpečená e-mailová zpráva vytvořená pomocí programu Ceelox SecureMail, programu pro šifrování e-mailů; Šifruje text, obrázky a přílohy pomocí vládní AES 256bitové blokové šifry.

Více informací

Ceelox SecureMail podporuje biometrické ověřování (např. skenování otisků prstů) i režimy dvoufaktorové autentizace (otisk prstu a zabezpečení heslem).

POZNÁMKA: Chcete-li otevřít soubory CLX, uživatelé musí Zaregistrujte se na webu společnosti SecureMail, který poskytuje možnost instalace produktu SecureMail lokálně. Soubory SecureMail CLX odeslané výslovně k nim mohou dešifrovat pouze registrovaní a ověřovaní uživatelé SecureMail.

Programy, které otevírají CLX soubory
Windows
Microsoft Outlook
Ceelox SecureMail
Macintosh
Microsoft Outlook

O CLX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .clx a jak ji otevřít.

Typ souboru Ceelox SecureMail Secure Message, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře