Domů : Přípony souborů : Format .clx

.clx soubor

Typ souboru 1:Standard Dictionary File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor CLX?

Soubor slovníku používaný různými softwarovými produkty, včetně Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe InDesign a Nemetschek VectorWorks; obsahuje seznam slov, který používá kontrola pravopisu; používá se pro kontrolu pravopisu proti standardním slovům slovníku.

Více informací

Soubory CLX se používají pro podporu více jazyků. Příklady zahrnují americký anglický slovník ssceam2.clx, brazilský portugalský slovník sscepb2.clx a britský anglický slovník sscebr2.clx.

Programy, které otevírají CLX soubory
Windows
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator
Linux
Adobe Acrobat
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Illustrator
Nemetschek Vectorworks
Inspiration Software Inspiration

Typ souboru 2:Ceelox SecureMail Secure Message

Vývojář Ceelox
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.CLX druhá možnost

Zabezpečená e-mailová zpráva vytvořená pomocí programu Ceelox SecureMail, programu pro šifrování e-mailů; Šifruje text, obrázky a přílohy pomocí vládní AES 256bitové blokové šifry.

Více informací

Ceelox SecureMail podporuje biometrické ověřování (např. skenování otisků prstů) i režimy dvoufaktorové autentizace (otisk prstu a zabezpečení heslem).

POZNÁMKA: Chcete-li otevřít soubory CLX, uživatelé musí Zaregistrujte se na webu společnosti SecureMail, který poskytuje možnost instalace produktu SecureMail lokálně. Soubory SecureMail CLX odeslané výslovně k nim mohou dešifrovat pouze registrovaní a ověřovaní uživatelé SecureMail.

Programy, které otevírají CLX soubory
Windows
Microsoft Outlook
Ceelox SecureMail
Macintosh
Microsoft Outlook

O CLX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .clx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ceelox SecureMail Secure Message, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.