Domů : Přípony souborů : .egg Soubor

.egg Přípona souboru

Typ souboru1Panda3D Model File

Vývojář Carnegie Mellon
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to EGG soubor?

Formát 3D modelu používaný Panda3D, 3D engine určený především pro vývoj her; definuje všechny transformace, včetně společných transformací, vzhledem k rodičovskému uzlu modelu; všechny vrcholy jsou definovány pomocí globálních souřadnic; lze prohlížet pomocí PView (Panda Viewer), který je součástí softwaru Panda3D.

Více informací

Panda 3D je vyvíjena a udržována vývojovým týmem Panda3D v Carnegie Mellon Entertainment Technology Center.

Programy, které otevírají EGG soubory
Linux
Panda3D

Typ souboru2ALZip Archive

Vývojář ESTsoft
Kategorie Komprimované soubory
Formát Binary

.EGG číslo volby 2

Soubor EGG je komprimovaný archiv vytvořený programem ALZip, programem komprese a dekomprese souborů. Obsahuje jeden nebo více souborů komprimovaných ve vlastním formátu EGG. Soubory EGG mohou obsahovat šifrování AES-256 a ochranu heslem pro zabezpečení archivu.

Více informací

EGG soubor otevřený v ESTSoft ALZip 8

Soubory EGG můžete dekomprimovat pomocí ALZipu a Bandizipu ve Windows. Můžete také použít UnEgg v Linuxu.

Formát EGG obsahuje inteligentní techniky komprese pro vytváření menších velikostí souborů. Podporuje také Unicode, a proto je užitečný pro vícejazyčné archivy.

ALZip je jednoduchý nástroj pro kompresi pro Windows, který je obzvláště populární v Koreji. Má dva proprietární formáty: formát EGG, který byl vydán ve verzi 8 a formát .ALZ , který je podobný formátu Zip. Program může také komprimovat a dekomprimovat soubory do jiných formátů, například .TAR a .ZIP .

Programy, které otevírají EGG soubory
Windows
ESTsoft ALZip
Bandisoft Bandizip
Linux
UnEgg

O EGG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .egg a jak ji otevřít.

Typ souboru ALZip Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře