Domů : Přípony souborů : .ear Soubor

.ear Přípona souboru

Typ souboru1Java Enterprise Archive File

Vývojář Oracle
Kategorie Executable Files
Formát Zip

Co je to EAR soubor?

Soubor EAR je archiv aplikací, který používá Java EE (Enterprise Edition), platforma používaná pro programování softwaru na straně serveru, například webových aplikací. Obsahuje soubory .JAR a .WAR , které společně obsahují balíček aplikací Java EE. Soubory EAR se používají ke spuštění aplikace na serveru podporujícím technologii Java EE, jako je například GlassFish Server nebo Geronimo.

Více informací

Soubory EAR jsou podobné souborům .JAR , ale místo Java SE (Standard Edition) jsou baleny pro Java EE. Soubory JAR i EAR používají kompresi .ZIP , což znamená, že k dekomprimaci obsahu souborů můžete použít programy dekomprese Zip, například 7-Zip. Java EE SDK, kterou si můžete stáhnout z webových stránek společnosti Oracle. Java EE přidává do Java SE další funkce pro programování serveru.

Programy, které otevírají EAR soubory
Windows
Zipeg
Oracle Java Virtual Machine
Linux
Oracle Java Virtual Machine
Oracle GlassFish Server
Apache Geronimo
IBM WebSphere Application Server
Macintosh
Zipeg
Oracle Java Virtual Machine

Typ souboru2Eyemail Audio Recording

Vývojář Eyemail Technology
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.EAR číslo volby 2

Formát zvuku používaný společností Eyemail Technology Inc. (ETI) Videokamera 2, program pro nahrávání videa pro mobilní telefony Nokia; související s formátem videa .EYE .

Programy, které otevírají EAR soubory
Windows
ETI Monet TV

O EAR soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ear a jak ji otevřít.

Typ souboru Eyemail Audio Recording, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře