Domů : Přípony souborů : Format .dvr

.dvr soubor

Typ souboru :Microsoft Recorded TV Show

Vývojář Microsoft
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor DVR?

Video soubor vytvořený programem Windows Media Center, programem Windows, který umožňuje nahrávat a přehrávat televizní pořady; obsahuje informace o televizním programu, zaznamenaný čas a samotné video; ukládá video zakódované ve formátu MPEG-2; slouží pro sledování nahraných televizních pořadů.

Více informací

Aplikace Windows Media Center zaznamenala častější používání rozšíření .DVR-MS .

Programy, které otevírají DVR soubory
Windows
Microsoft Windows Media Center
Microsoft Windows Media Player
Corel VideoStudio
Xilisoft Video Converter Ultimate
Macintosh
Xilisoft Video Converter Ultimate

O DVR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dvr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Microsoft Recorded TV Show, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Díky za informace o tom, jak pracovat se soubory s příponou .dvr. Když jsem se hned podíval na staré logo Windows, věděl jsem, že se s nimi dnes už tak běžně nesetkám. Skutečně tomu tak bylo, protože se používaly k nahrávání televizních pořadů. Na jednom z našich starých pevných disků jich byl plný koberec. Nepamatoval jsem si, že bych je nahrával, protože jsem na to nebyl dost starý, ale otec nahrával mé oblíbené seriály. Teď je zkusím otevřít v aplikaci Media Player. Existuje nějaký způsob, jak exportovat hadicová videa do jiných formátů, například MP4? Chtěl bych je vidět třeba na zařízení iPad nebo iPhone. Děkuji za podporu, pište dál podobné články!