Domů : Přípony souborů : .dsc Soubor

.dsc Přípona souboru

Typ souboru1Kingsoft Design Science Equation File

Vývojář Kingsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to DSC soubor?

Soubor DSC je soubor nastavení používaný kanceláří WPS Office (dříve známým jako Kingsoft Office), což je kancelářský balík, který obsahuje aplikace Writer, Spreadsheets a Presentation. Ukládá nastavení Editoru rovnic Design Science, který zahrnuje velikost okna, styl rozhraní a zvětšení zoomu.

Více informací

Na soubor DSC odkazuje Editor rovnic, který je k dispozici v pásech aplikace Writer, Spreadsheets a Presentation. Umožňuje uživatelům znovu otevřít uživatele a obnovit stejná nastavení, jako je například zvětšení zvětšení okna a velikost okna, které bylo nastaveno při jeho otevření.

Programy, které otevírají DSC soubory
Windows
Kingsoft WPS Office

Typ souboru2Text Description File

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát Text

.DSC číslo volby 2

Obyčejný textový soubor používaný různými softwarovými aplikacemi pro ukládání informací o popisu; může popsat související softwarovou aplikaci jako soubor readme; mohou také obsahovat parametry dat nebo jiné typy informací prostého textu.

Programy, které otevírají DSC soubory
Macintosh
Apple TextEdit

Typ souboru3Nikon Disk Identification File

Vývojář Nikon
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.DSC číslo volby 3

Obsahuje informace o fotografiích pořízených digitálním fotoaparátem Nikon (například fotoaparát CoolPix); uloženy na paměťovou kartu spolu se soubory obrázků; obvykle jen několik kilobajtů, protože neobsahuje žádná obrazová data.

Více informací

Soubory DSC mohou být na kartě skryty, protože na ně odkazuje software Nikon pro digitální fotoaparáty a nejsou určeny k ručnímu otevření. DSC, "ale tyto obrazové soubory mají obvykle příponu .JPG .

Programy, které otevírají DSC soubory
Macintosh
Nikon ViewNX

Typ souboru4Debian Source Control File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.DSC číslo volby 4

Zdrojový soubor vytvořený pro Debian, volný operační systém; obsahuje data popisující ostatní soubory ve zdrojovém balíčku; formátován jako jeden odstavec sestávající z řady polí.

Více informací

Soubor DSC je vytvořen nástrojem dpkg-source, když je zdrojový archiv vytvořen a je založen na jiných souborech ve zdrojovém balíčku. Při rozbalení je soubor DSC odkazován proti ostatním souborům a adresářům ve zdrojovém balíčku.

Soubor DSC je součástí zdrojového balíku Debianu spolu se souborem tar proti proudu tar s příponou .TAR.GZ a všechny další soubory vytvořené pro balíček Debianu. Zdrojový balíček je vytvořen pomocí nástroje balíčku dpkg-build.

Programy, které otevírají DSC soubory

Typ souboru5Celestia Deep Space Catalog File

Vývojář Celestia Development Team
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.DSC číslo volby 5

Datový soubor používaný společností Celestia, bezplatnou aplikací pro simulaci 3D vizualizací vesmíru; ukládá informace o entitách hlubokého vesmíru, jako jsou mlhoviny a galaxie; poskytuje informace o poloze a kreslení programu.

Programy, které otevírají DSC soubory
Windows
Celestia
Linux
Celestia
Macintosh
Celestia

O DSC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dsc a jak ji otevřít.

Typ souboru Celestia Deep Space Catalog File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře